Konto usunięte

Konto usunięte

6 kwietnia 2017, 15:30

Pyszna nowość na Wielkanoc - Żurek Razowy Jak u Mamy WINIARY!

WIELKANOC TUŻ, TUŻ...

Wielkanoc to wyjątkowy czas, podczas którego szczególnie przywiązujemy wagę do tradycji i smaku, dlatego nie wyobrażamy sobie tych Świąt bez pysznego i aromatycznego żurku. Tę jedną z najważniejszych potraw na wielkanocny stół podaje aż 71% Polaków*. Teraz dzięki nowości z linii zup Jak u Mamy WINIARY, w wyjątkowy i smaczny sposób zaskoczymy bliskich przygotowując żurek na żytniej mące razowej. Nowy Żurek Razowy od marki WINIARY dostępny w edycji limitowanej, specjalnie na Wielkanoc, gwarantuje doskonały smak i doprawienie naszej ulubionej zupy. Spróbuj i razem z najbliższymi odkryjcie smak wielkanocnego żurku na nowo!

Żurek to jedno z najpopularniejszych, tradycyjnych dań podawanych podczas wielkanocnego śniadania. Możemy przygotować go na wiele sposobów – z kiełbasą i jajkiem, z boczkiem, czy w chlebie. Najważniejsze jest jednak odpowiednie doprawienie zupy, które nadaje tej tradycyjnej potrawie niepowtarzalnego smaku. To zadanie nie należy jednak do najłatwiejszych. Mimo tego, że żurek podajemy co roku, dla wielu z nas przyrządzenie idealnej w smaku zupy jest nadal prawdziwym, kulinarnym wyzwaniem. Z nowym Żurkiem Razowym Jak u Mamy WINIARY z łatwością uzyskamy doskonały smak tej tradycyjnej zupy, przygotowanej jak na zakwasie. Dodatkowo w środku znajdują się najlepsze składniki pochodzące z polskich upraw - takie jak mąka razowa, cebula, czosnek czy majeranek. Dzięki temu nasza potrawa będzie idealnie doprawiona, a jej wyjątkowy aromat przyciągnie do rodzinnego stołu naszych gości. Nowość od marki WINIARY jest dostępna w edycji limitowanej - tylko na Wielkanoc ze specjalną dedykowaną grafiką.

Przyrządzenie Żurku Razowego Jak u Mamy WINIARY jest niezwykle proste. Wystarczy zawartość opakowania dokładnie rozprowadzić w 500 ml zimnej wody, postawić na ogniu i mieszać, aż do chwili zagotowania. Od tego momentu naszą zupę gotujemy jeszcze przez około 5 minut, od czasu do czasu mieszając i gotowe! Z Żurkiem Razowym Jak u Mamy WINIARY z limitowanej edycji przekonasz się, jak w prosty i przyjemny sposób można sprawić, by cały dom wypełnił się wyjątkowym aromatem tradycyjnej, świątecznej zupy. Wielkanocny czas spędzony przy rodzinnym stole w towarzystwie pysznego i aromatycznego Żurku Razowego Jak u Mamy WINIARY z pewnością będzie niezapominany. Odkryj go w te Święta!

* Badanie konsumenckie „Odkrywamy nowe smaki rodzinnych chwil” przeprowadzone przez Millward Brown w 2014 na zlecenie marki WINIARY.

Po inspiracje na pyszne dania z wykorzystaniem produktów marki WINIARY zapraszamy na www.winiary.pl

Źródło: WINIARY