ZZ_zawsze_slonce_converted

foto: Żywiec Zdrój

B A

B A

25 sierpnia 2016, 07:00

Szukajcie słońc na ulicach i w internecie – tysiące nagród czekają!

16 sierpnia ruszyła gra miejska ,,Zawsze Słońce”, dzięki której każdy kto znajdzie słońce ma szanse wygrać atrakcyjne nagrody! Słońc można szukać zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i na wirtualnej mapie na www.zawszeslonce.pl Do wygrania 7100 nagród! W tym vouchery na wycieczki z wakacje.pl, karty podarunkowe do sklepów Decathlon oraz unikalne torby z symbolem „Zawsze Słońce”. Akcja potrwa do 16 października.

W tym roku owocowa strona Żywiec Zdrój przedłuża lato, dzięki czemu i aż do połowy października nie żegnamy się z urokiem słonecznych wakacji. To wszystko za sprawą akcji ,,zawsze słońce”. Bez względu na pogodę będzie nam towarzyszyć nie jedno, a tysiące słońc. Zachęcamy wszystkich, do wyjścia z domu i szukania słońc w przestrzeni miejskiej, albo do odkrywania ich na specjalnej wirtualnej mapie.

- Akcja „Zawsze słońce” to nie tylko pomysł na symboliczne przedłużenie lata, ale też na dzielenie się pozytywnymi emocjami. Tym razem postawiliśmy na innowacyjny mechanizm gry miejskiej. W 31 miastach ukryjemy 2000 słońc, które dzięki zastosowaniu ekologicznej farby hydrofobowej, stają się widoczne kiedy pada deszcz. Kolejne 5100 słońc ukryjemy na wirtualnej mapie, dostępnej na stronie www.zawszeslonce.pl. Jedno słońce to jedna nagroda. Będzie więc o co powalczyć! – mówi Michał Schilbach, Kierownik Marketingu z Żywiec Zdrój S.A.

Dzięki dwóm wariantom gry, mogą w niej wziąć udział mieszkańcy całej Polski. W trybie MIASTO zadaniem uczestników będzie odszukanie słońc namalowanych na chodnikach 31 miast. Dzięki zastosowaniu specjalnej farby hydrofobowej, słońca będą widoczne tylko kiedy spadnie deszcz. Natomiast gra w trybie MAPA polega na poszukiwaniu słońc na wirtualnej mapie Polski, dostępnej na www.zawszeslonce.pl.

Jak przystąpić do gry? Wystarczy sięgnąć pobutelkę Żywiec Zdrój Smako-Łyk o pojemności 1,5l,      
 w promocyjnym opakowaniu, ze specjalnym kodem na odwrocie etykiety. Następnie wejść na stronę www.zawszeslonce.pl, wybrać tryb i aktywować kod. Od tego momentu uczestnik rozpoczyna grę. Każdy kod jest aktywny przez 24h i umożliwia wykonanie 10 prób odkrycia słońca.

Aby ułatwić poszukiwanie słońc i ukrytych pod nimi nagród, zachęcamy do śledzenia naszych profili
w mediach społecznościowych, a także ,,hasztagów” specjalnie stworzonych dla akcji
(#zawszeslonce daje podpowiedzi do szukania słońc na chodnikach miast a #zawszesloncenamapie podpowiada lokalizację słońc ukrytych na wirtualnej mapie).

Dla tych, którzy jako pierwsi odnajdą słońca , przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Do wygrania: 100 voucherów o wartości 1000zł każdy, do zrealizowania przy zakupie wycieczki na portalu wakacje.pl; 1000 voucherów o wartości 100 zł każdy do zrealizowania w sklepach Decathlon oraz 6000 słonecznych toreb, zaprojektowanych specjalnie na potrzeby akcji.

Akcja trwa od 16 sierpnia do 16 października 2016 r. włącznie, a wszelkie informacje na temat gry oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.zawszeslonce.pl.

Źródło: Żywiec Zdrój