Konto usunięte

Konto usunięte

23 czerwca 2017, 07:00

Gala pełna sukcesów

Spotkania z partnerami handlowymi są doskonałą okazją do wymiany opinii i doświadczeń, ale również do poznania potrzeb współpracowników i klientów w mniej formalnych okolicznościach. O istocie organizowania takich wydarzeń wie firma Kratki.pl, która już po raz IX zaprosiła swoich partnerów biznesowych do wspólnej zabawy.

26 maja Dworek Saski w Radomiu stał się centrum emocjonujących wydarzeń. W wielkiej Gali firmy Kratki.pl udział wzięło ponad 450 gości z Polski i zagranicy, którzy wspólnie bawili się do białego rana.

Kratki.pl

Wielkie emocje

Gala była idealną okazją do ogłoszenia wyników piątej edycji konkursu dla Instalatorów „Zachwyć realizacją kominka”, który zgromadził setki oryginalnych aranżacji. Podczas Gali poznaliśmy zwycięzców wybranych przez Jury konkursu, jak i realizację, która podbiła serca internautów – werdykt był jednogłośny. Pierwsze miejsce w konkursie oraz Nagrodę Publiczności zdobyła firma B.T.H. ELMES Elżbieta Danowska-Stankiewicz. Na drugim miejscu podium stanęła firma ATMAN Henryk Dziakowski, Joanna Dziakowska. Trio dopełnił Zakład Remontowo-Budowlany Przemysław Mikołajczak.

Główną atrakcją całonocnego spotkania było losowanie nagród w IX Loterii promocyjnej. Tegoroczne wygrane były wyjątkowo cenne – samochód Citroen Jumper VAN, kominek gazowy LEO 200, Koza AB GAZ, wkłady kominkowe – MBA prawy BS gilotyna, Franek, Lucy z płaszczem wodnym. Łączna pula nagród w Loterii wyniosła ponad 120 000 zł.

- Gala jest dla nas bardzo ważnym wydarzeniem, które zajmuje szczególne miejsce w naszym kalendarzu. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym za przybycie i wspólną zabawę. Życzymy sobie, jak i wszystkim gościom, że za rok będziemy wspólnie świętować 10-lecie Gali. – mówi Marek Bal, właściciel firmy Kratki.pl.

Wyróżnienia dla Kratek

Podczas Gali obecny był także Witold Hawajski, redaktor naczelny Świata Kominków, który oficjalnie przyznał nominacje do nagrody Płomień Roku 2016 dla firmy Kratki.pl. Lider branży kominkowej w Polsce został potrójnie nominowany w kategoriach: Firma Roku – Produkcja, Zielony Płomień za szeroką ofertę palenisk spełniających wymagania Ecodesign, a także Wydarzenie Roku – za organizację ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej Nie Rób Dymu. Wyniki poznamy już 23 czerwca.

Źródło: Kratki.pl