170102sao

foto: Saturn

newss.pl L

newss.pl L

4 stycznia 2017, 06:30

Totalna Wyprzedaż w Saturnie!

Początek roku to dla większości czas decyzji i planów - również tych dotyczących zakupu nowego sprzętu AGD lub RTV.Początek roku to dla większości czas decyzji i planów - również tych dotyczących zakupu nowego sprzętu AGD lub RTV. Z myślą o tych klientach sieć Saturn przygotowała akcję Totalna Wyprzedaż, podczas której można kupić tysiące produktów w obniżonych cenach. To doskonała okazja, dla wszystkich, którzy kochają promocje oraz dla tych, którzy już na początku roku chcą zrealizować swoje noworoczne postanowienia. Warto się spieszyć - akcja trwa tylko do 8 stycznia 2017 r.

Po intensywnej końcówce roku, związanej z przygotowaniem do Świąt Bożego Narodzenia oraz zabawy sylwestrowej, nadszedł nowy rok, a wraz z nim liczne postanowienia i plany. Wiele osób w pierwszych dniach stycznia na swoich noworocznych listach zapisuje kolejne punkty do zrealizowania w 2017 roku. Często dotyczą one zmian w domu, takich jak wymiana sprzętu AGD lub RTV, czy rozwijania swoich pasji i hobby. Dla tych osób noworoczna akcję Totalna Wyprzedaż w sieci Saturn to doskonała okazji, aby kupić potrzebne urządzenia w znacznie obniżonych cenach. Promocja obejmuje tysiące modeli sprzętu elektroniki użytkowej ze wszystkich działów sieci Saturn, między innymi najpopularniejsze produkty takie jak telewizory, laptopy, aparaty fotograficzne, sprzęt muzyczny czy urządzenia gospodarstwa domowego.

Gdy już zdecydujemy się na zakup nowego sprzętu w atrakcyjnych cenach powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na funkcje danego modelu, ale również na symbole mówiące o zużyciu prądu czy wody. Warto zadbać, aby nasze nowe urządzenie było energooszczędne, co pozwoli nam zadbać o środowisko, a także obniżyć koszty eksploatacji, czyli rachunki za prąd czy wodę  – mówi Tomasz Wawszczyk, Dyrektor Działu Zakupu sieci Saturn - Kiedy już wybierzemy i kupimy nowy sprzęt, często zastanawiamy się co zrobić ze starym urządzeniem, które mamy w domu. Pamiętajmy, że sklepy, które posiadają w swojej ofercie sprzęt elektroniczny, zgodnie z ustawą dotyczącą utylizacji elektrośmieci mają obowiązek przyjąć stare urządzenia w stosunku 1 do 1. Sklepy sieci Saturn wychodzą ponad te wymagania i przyjmują zużyty sprzęt w każdej chwili i niezależnie od tego, czy dana osoba zdecyduje się na zakup nowego modelu czy nie. Dzięki temu możemy w prosty sposób zadbać razem o środowisko naturalne oraz prawidłową utylizację starych urządzeń elektronicznych.

W ramach ogólnopolskiej oferty w Totalnej Wyprzedaży dostępne są m.in.:

  • Telewizor Samsung UHD 65'' w cenie 4899 zł (taniej o 1000 zł)
  • Chłodziarko-zamrażarka Beko w cenie 869 zł (taniej o 179 zł)
  • Ekspres Philips w cenie 1099 zł (taniej o 400 zł)
  • Konsola PlayStation 4 w zestawie z bezprzewodowym kontrolerem oraz grami Mafia 3 i FIFA 17 w cenie 1499 zł (taniej o 230 zł)
  • Pralka Indesit w cenie 849 zł (taniej o 450 zł)
  • Laptop HP 15,6'' w cenie 2199 zł (taniej o 400 zł)


Promocja trwa do 8 stycznia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów promocyjnych produktów i obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym saturn.pl. Poza ofertą ogólnopolską, w każdym z marketów czekają specjalne lokalne promocje, przygotowane z uwzględnieniem preferencji klientów danego sklepu.

Szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć w gazetce promocyjnej dostępnej w sklepach Saturn oraz na stronie internetowej saturn.pl .


SATURN
Więcej informacji z firmy SATURN  ( press box )

Źródło: newss.pl