170524saturn

foto: saturn

newss.pl L

newss.pl L

28 maja 2017, 08:00

Nowe otwarcie SATURN w Lublinie. Innowacyjna przestrzeń technologii

SATURN w CH Felicity od 3 lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Lublina.

 Aby jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby, znany sklep z nowoczesną elektroniką przeszedł modernizację i już 25 maja br. o godzinie 9.00 zaprosi klientów do świata technologii w zupełnie nowym kształcie. Wydarzeniu towarzyszy ciekawa akcja promocyjna.

Od momentu swego powstania, lubelski Saturn zdobył ogromną popularność, stając się dla mieszkańców miasta centrum odkrywania nowych technologii. - Postęp w świecie technologii jest niezwykle szybki – mówi Maciej Sikora, dyrektor marketu Saturn w Lublinie. – Dynamicznie zmieniają się również potrzeby społeczeństwa – coraz bardziej mobilnego i zafascynowanego pojawiającymi się w tej branży nowinkami. Naszą ambicją jest dostarczanie klientom wszystkich najnowszych rozwiązań, jak również niezmienne zachowywanie najwyższych standardów obsługi. Dzięki modernizacji, stworzyliśmy odnowioną, nowoczesną przestrzeń, zaaranżowaną zgodnie ze światowymi standardami – idealną do poznawania cyfrowych innowacji.

Po modernizacji, całkowita powierzchnia lubelskiego SATURN zajmuje ponad 2500 m2. Pełna inspirujących ekspozycji, ułatwia praktyczne poznawanie najnowszych rozwiązań i produktów z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Odwiedzający sklep znajdą tu pełen asortyment sprzętu niezbędnego do wyposażenia domu czy biura: sprzęt multimedialny, teleinformatyczny, fotograficzny, telewizory, urządzenia AGD i pełną gamę akcesoriów. Na miejscu w komfortowych warunkach można przetestować najnowsze rozwiązania i urządzenia mobilne, zapoznając się z ich funkcjami. Sklep oferuje również szeroką ofertę usług związanych z zakupem i użytkowaniem sprzętu, np.: dostawę oraz instalację w domu zakupionego telewizora, zmywarki lub pralki, zabezpieczenie tabletów i smartfonów szybą lub folią ochronną, pierwsze uruchomienie komputera, instalację oprogramowania, przegrywanie danych z urządzeń. Przy zakupie sprzętu można skorzystać z oferty ratalnej, czy kupić opcję rozszerzonej ochrony produktów, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub telewizji NC+, a nawet podpisać umowę na zakup energii. W sklepie można również kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne, odebrać sprzęt zakupiony w sklepie internetowym www.saturn.pl , a także zostawić zużyty sprzęt, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

- Wychodzimy naprzeciw potrzebom coraz liczniejszego grona użytkowników nowych technologii – mówi Maciej Sikora, dyrektor marketu Saturn w Lublinie. – Nasi profesjonalni doradcy zawsze chętnie dzielą się wiedzą na temat wszystkich innowacyjnych rozwiązań i ich praktycznego wykorzystania w codziennym życiu – w pracy, nauce i oczywiście zabawie.


Z okazji nowego otwarcia przygotowano specjalne oferty cenowe na wybrane produkty, m.in.:
- MacBook Air 13” za 3599,- zł;
- Laptop Asus 15,6” za 1399,- zł;
- Smartfon Huawei P8 LITE za 649,- zł;
- Telewizor Sony 65” za 5499,- zł;
- Elektryczna deskorolka Skymaster (z etui) za 1699,- zł;
- Robot odkurzający Roomba 615 za 1099,- zł;
- Chłodziarko-zamrażarka Beko za 1099,- zł.

Pełna oferta dostępna jest na saturn.pl .

SATURN
( press box )

Źródło: newss