serce

foto: pyry

agencja PyRy

agencja PyRy

5 września 2019, 08:00

5 edycja Surowego Życia

21-22 września w Warszawie odbędzie się 5 edycja Surowego Życia, czyli największego witariańskiego wydarzenia w Europie. Wykłady, ćwiczenia czy występy przeznaczone są dla osób, które nie chcą leczyć objawów zapominając o przyczynach. Dowiemy się m.in. o wpływie pokarmów na nasz organizm czy o technikach oczyszczania. Gościem specjalnym będzie blogerka Aga in America.

Co nas czeka?
Spotkania nazwane "Surowe Życie" przeznaczone są dla osób, które dążą do odzyskania zdrowia i energii. Dla tych, którzy chcą żyć jak najdłużej. W sobotę i niedzielę 21-22 września, podczas 5 edycji wydarzenia, będzie możliwość wzięcia udziału w:
- wykładach
- praktycznych ćwiczeniach.

Duża dawka wiedzy połączona będzie ze:
- wspólnymi ćwiczeniami i medytacjami - ulubiony element osób, dla których sprawność fizyczna jest nieodzownym elementem zdrowego życia
- energetycznymi występami, muzyką na żywo i dyskotekami dla chętnych.

Dla kogo to wydarzenie?
2-dniowe spotkanie przeznaczone jest dla osób, które chcą dowiedzieć się jak:
- odzyskać zdrowie i uleczyć się samemu (poznać sposoby samouzdrawiania)
- funkcjonuje nasze ciało i jak najlepiej o nie zadbać
- stworzyć warunki do pokonania nienaturalnych objawów - dzięki odpowiedniemu żywieniu
- a także dla tych, którzy już nigdy więcej nie chcą leczyć objawów zapominając o przyczynach.
Wydarzenie będzie okazją do dobrej zabawy i poznania osób, które myślą podobnie do nas.

Czego się nauczymy?
Podczas Surowego Życia poznamy:
1. Mechanizmy przyswajania pokarmów. Dowiemy się jaki mają wpływ na nasze ciało i czy możliwa jest dieta, która leczy?
2. Dokładne techniki oczyszczania z toksyn, pasożytów czy metali ciężkich, które mogą niekorzystnie wpływać na homeostazę naszego ciała. Niestety procesy detoksykacji naszego organizmu mogą być zachwiane, jeśli środowisko w jakim się znajdujemy wprowadza wciąż zakłócenia.
3. Mechanizmy naprawcze, które umożliwią powrót do zdrowia i świetnego samopoczucia. Tak wiele wiemy o świecie zewnętrznym, a tak niewiele o tym, który znajduje się w naszych organizmach. Jak więc naprawia się nasze ciało?
4. Odpowiedź na pytanie: dlaczego tak ważne są ćwiczenia i uprawianie sportu. Nauczymy się prostych ćwiczeń, które może wykonać każdy niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.
5. Aspekty związane z naszą sprawnością psychiczną. Tematyka przydatna szczególnie osobom, które szukają odpowiedzi na pytanie: co i jak poukładać, aby się tyle nie zamartwiać.

Czym różni się od poprzednich wydarzeń?
Każda edycja wydarzenia różni się od poprzedniej. W tym roku zapoznamy się z nowymi tematami, jak i będziemy mieć okazję wysłuchać doświadczeń nowych gości. Podczas 5 edycji zapoznamy się z:
- nową akupresurą
- nowymi technikami uzdrawiającymi
- czy z nowymi smakami.

Soki, owoce, warzywa i oleje.
Czekać będzie na nas stoisko z:
- wyciskanymi sokami
- świeżymi warzywami i owocami, które pochodzą z ekologicznych farm.
Nasze kubki smakowe powinny być przygotowane na testowanie świeżo tłoczonych olejów. Poznamy różnice pomiędzy olejami kupowanymi w sklepie - a tymi, które możemy wytłoczyć w domu.

Gość specjalny.
Twórcy projektu Odmładzanie na surowo zaprosili na spotkanie blogerkę "Aga in America" (Agnieszkę Kirchner), która wystąpi przed polską publicznością po raz pierwszy. Stała się popularna, dzięki swojej odwadze i szczerości w dzieleniu się doświadczeniami z bycia mamą, frutarianką i osobą z bardzo trudną historią nowotworową.

Zdecydowała się pokazać całą historię postów w celu walki z guzem mózgu czy swój domowy poród. Przekazuje nam swoją wiedzę na temat tego jak wychować i wykarmić nowo narodzone dzieci - bez możliwości karmienia piersią, wykorzystując jedynie rośliny. Jej cała rodzina od co najmniej 2 lat spożywa głównie owoce - w połączeniu z mniejszą ilością warzyw i orzechów.

Surowe Życie odbędzie się w Sangate Hotel Airport w Warszawie. Rozpocznie się w sobotę 21 września o godz. 11:30 (rejestracja od 10:00), a zakończy w niedzielę 22 września o 17:00.

Źródło: Surowe Życie