Jak wyciszyć okna? Sprawdź, jak zadbać o spokój w mieszkaniu

Głośne otoczenie obniża komfort życia. Aby cieszyć się z optymalnie wyizolowanego od hałasu mieszkania, warto pomyśleć o wyciszeniu okien.

przedwczoraj o 15:30

Yawal rozszerza swoją obecność na rynku o nowe biuro dla Klientów w Gdańsku

Yawal SA, producent innowacyjnych rozwiązań architektonicznych, z dumą ogłasza otwarcie swojego nowego biura dla klientów w prestiżowym budynku Wave w Gdańsku.

przedwczoraj o 15:00

Międzynarodowy sukces polskiego studia gamingowego Hyperstrange

Przemysław Miliński – członek zarządu studia gamingowego Hyperstrange opowiada o historii firmy i jej planach na przyszłość.

25 maja, 17:00

Sport wzmacnia kompetencje zawodowe. Adgar Poland integruje społeczność najemców

Adgar Poland wprowadza dla swoich najemców różne rozwiązania, które mają na celu zachęcanie do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

25 maja, 16:30

Co to jest kolagen naturalny i dlaczego jest tak ważny dla gładkiej skóry?

W dbaniu o urodę, podobnie jak w modzie, panują pewne trendy. Mamy czas gdzie króluje retinol, swoje 5 minut ma także witamina C, a kwas hialuronowy dodawany jest do każdego kremu. Oczywiście nie chcemy umniejszać skuteczności wymienionych składników aktywnych, jednak nasz artykuł poświęcamy dziś zupełnie innej cząsteczce – naturalnemu kolagenowi. Którego dostarczanie do organizmu, bez względu na jej stan, wiek, typ oraz porę roku, zawsze pozostanie jedną z najskuteczniejszych metod dbania o młody wygląd.

25 maja, 06:00

Topowy system drzwi aluminiowych

System drzwi panelowych Ponzio PE96HI został nagrodzony tytułem i statuetką TOP Builder – w kategorii: innowacyjny produkt.

24 maja, 17:30

Przełom w designie drzwi zewnętrznych PVC. Poznaj kolekcję SOLANO 82 PVC od KRISPOL

Marka KRISPOL zaoferowała klientom drzwi zewnętrzne nakładkowe PVC, które łączą najlepsze parametry techniczne i wysoką estetykę z atrakcyjną ceną detaliczną.

24 maja, 17:00

Myjki ciśnieniowe BLAUPUNKT - idealne do czyszczenia trudnych powierzchni

Myjki ciśnieniowe BLAUPUNKT to urządzenia, które ułatwiają mycie samochodu, roweru, motocykla, podjazdu przed domem, desek i terakoty tarasowej lub elewacji. Dzięki nim szybko usuniemy uporczywe zabrudzenia z wielu powierzchni. Myjki ciśnieniowe umożliwiają wykonanie tych czynności w „domowym zaciszu”.

24 maja, 16:30

Globalny rozwój polskiej firmy z sektora elektromobilności

Elimen to polska firma zajmująca się projektowaniem zaawansowanych technologicznie napędów elektrycznych do pojazdów każdego rodzaju. Magdalena Bajska – Chief Operations Officer firmy – opowiada o ostatnich sukcesach firmy oraz jej planach dotyczących globalnego rozwoju.

24 maja, 16:00

Schüco z nagrodami Red Dot oraz iF Design Award 2023

O dobrym designie produktu świadczy nie tylko wysoka funkcjonalność, lecz także atrakcyjna forma estetyczna.

24 maja, 15:30