Grupa Publicis będzie zarządzać budżetem mediowym MediaMarkt Polska

Od października 2022 r. MediaMarktSaturn używa terminu "Experience Electronics" do opisania swojego repozycjonowania oraz szerokiego zakresu usług oferowanych klientom.

12 lipca, 16:30

Maszynka do włosów HCS502 - Twój osobisty barber w zasięgu ręki

Metamorfoza fryzury bez wychodzenia z domu? Oto maszynka do włosów i trymer HCS502 w jednym – niezawodne narzędzie, które łączy w sobie moc, precyzję i łatwość użytkowania.

19 kwietnia, 15:30

Piękny uśmiech z nową szczoteczką soniczną DTS711 Blaupunkt

Szczoteczka soniczna to idealny wybór dla całej rodziny dbającej o należytą higienę ustną. Szczególnie polecana jest ona osobom noszącym aparaty ortodontyczne, bowiem doskonale penetruje ona przestrzenie międzyzębowe.

4 kwietnia, 17:30

Rozwiązania Aluprof w prestiżowych amerykańskich inwestycjach

Aluprof, jeden z czołowych producentów architektonicznych systemów aluminiowych w Europie, z sukcesem rozszerza swoją działalność na inne kontynenty.

6 marca, 15:30

Raport "Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach 2023"

68,9 proc. polskich firm potwierdza zanotowanie cyberincydentu - to wzrost o niemal 5 proc. w porównaniu z danymi sprzed roku.

15 grudnia, 15:30

Zdrowsze potrawy z frytkownicą SAF32 marki PRIME3

W tym kompaktowym modelu można przyrządzić nie tylko frytki, ale także mięsa, ryby, warzywa, które będą posiłkiem dużo zdrowszym aniżeli ten przygotowywany na patelni w tradycyjny sposób.

7 grudnia, 15:00

Jaki prezent pod choinkę? Elektroniczne gadżety zawsze się sprawdzą

Praktyczny sprzęt elektroniczny czy nowoczesny gadżet technologiczny to zawsze dobry wybór na prezent mikołajkowy lub świąteczny.

6 grudnia, 16:00

Mikrofon przewodowy ACM11 w ofercie marki PRIME3

Dzięki mikrofonowi przewodowemu ACM11 doświadczysz niezrównanej czystości dźwięku.

30 listopada, 13:30

Koce grzewcze w ofercie marki PRIME3

Koce elektryczne wykorzystywane są głównie jesienią i zimą, gdy po powrocie ze spaceru natychmiast potrzebujemy przyjemnego ciepła, które rozgrzeje nasze ciało.

29 listopada, 15:30

System Audio z Bluetooth i karaoke APS91 "THUNDER" w portfolio PRIME3

Kluczem do przygotowania dobrej imprezy w domu lub w ogrodzie jest bezsprzecznie odpowiednio dobrana muzyka i oświetlenie. Zabawa przy dźwiękach płynących z głośnika APS91 na pewno wprawi wszystkich uczestników imprezy w przyjemny nastrój.

24 listopada, 16:00