Drużyna sponsorowana przez Aluron została Wicemistrzem Polski 2023/2024

Aluron, producent architektonicznych systemów aluminiowych od 2011 roku pozostaje sponsorem tytularnym drużyny Aluron CMC Warta Zawiercie.

6 maja, 15:00

Roca oficjalnym sponsorem Alinghi Red Bull Racing podczas 37. regat America's Cup w Barcelonie

Wspierając zespół Alinghi Red Bull Racing, Roca podkreśla swoje zaangażowanie w inicjatywy oparte na współpracy i wspólnych wartościach.

17 lutego, 12:00

Media Expert wynajmuje rowery!

Ciesząca się coraz większym zainteresowaniem klientów usługa wynajmu sprzętu, dostępnego w ofercie Media Expert, została rozwinięta o nową kategorię produktów.

6 września, 06:00

KRISHOME Września chce wrócić na zaplecze PlusLigi

Klub z Wrześni, który stał się już uznaną marką w TAURON 1. Lidze, w której rywalizował w ostatnich dziesięciu sezonach, wkrótce rozpocznie przygotowania do nowych rozgrywek w 2. Lidze siatkarzy. Szefowie KRISHOME Września liczą na udany sezon i powrót na zaplecze PlusLigi.

3 sierpnia, 15:30

G-U Polska sponsorem LKS Goleszów

Do grona zespołów objętych wsparciem G-U Polska dołącza Ludowy Klub Sportowy Goleszów. Tym samym portfolio wspieranych przez G-U Polska dyscyplin poszerza się o piłkę nożną.

20 maja 2023, 06:00

PartyBox PB12DB od marki Blaupunkt to idealny wybór na każdą imprezę

Kluczem do stworzenia dobrej atmosfery podczas spotkania w gronie znajomych i bliskich jest zawsze odpowiednio dobrana muzyka i oświetlenie.

15 czerwca 2022, 06:00

Wielki powrót Nocy Muzeów w Muzeum Energetyki Podkarpackiej

Po dwuletniej przerwie PGE Obrót wraz z rzeszowskim oddziałem PGE Dystrybucja włączyły się w Europejską Noc Muzeów. Do Muzeum Energetyki Podkarpackiej przybyło rekordowo prawie 3 tysiące odwiedzających.

19 maja 2022, 06:00

5 rzeczy, których nie możesz przeoczyć przed wyjazdem

5 rzeczy, których nie możesz przeoczyć przed wyjazdem

Lato dobiega końca, a to świetna okazja na bliższy lub dalszy wyjazd. O czym pamiętać, aby móc w pełni cieszyć się odpoczynkiem i nasycić wzrok pięknem odwiedzanych miejsc? Prezentujemy krótką listę, która pomoże w przygotowaniach do ostatnich letnich wyjazdów.

16 września 2020, 17:00

Turystyka w czasach pandemii. Jak będą wyglądały tegoroczne wakacje?

Ostatnie miesiące pokazały środowisku związanemu z turystyką, że nieprzewidziane zdarzenia mogą przybrać charakter masowy i sparaliżować całościowo sektor turystyki.

12 czerwca 2020, 06:00

OKNOPLAST Running Team po raz kolejny pobiegł w charytatywnym biegu Wings for Life

Trzeci rok z rzędu przedstawiciele grupy biegowej OKNOPLAST Running Team pobiegli w charytatywnym biegu Wings for Life. Tym razem jednak ze względu na pandemię bieg odbywał się w wyjątkowej i odmiennej formule. Cel pozostał jednak ten sam – pomoc chorym.

9 maja 2020, 06:00