Awarie Polaków na majówce

Tegoroczna majówka skłoniła Polaków do zagranicznych wyjazdów samochodem. Jak pokazują dane zebrane przez Mondial Assistance, 60 proc. więcej kierowców potrzebowało pomocy przy aucie w innym kraju, w porównaniu do tygodnia poprzedzającego majówkę.

10 maja, 12:00

KRISPOL wśród partnerów największej imprezy żużlowej na świecie

KRISPOL, jeden z liderów produkcji kompletu stolarki dla domu, znalazł się wśród partnerów największych i najważniejszych zawodów żużlowych na świecie - 2018 BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Impreza odbędzie się 12 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

28 kwietnia, 09:30

W minionym tygodniu o 59 proc. wzrosła ilość wezwań assistance samochodowego

Za nami najmroźniejszy tydzień tej zimy. Termometry w nocy pokazywały nawet -18 stopni Celsjusza. Fala mrozów, która przeszła przez Polskę przełożyła się na ilość wezwań pomocy assistance dla samochodów.

5 marca, 16:00

Ubezpieczenie opon - dobre zabezpieczenie dla kierowców

Ubezpieczyciele oferują ubezpieczenie opon jako dodatek do polisy komunikacyjnej, a także przy zakupie opon. Ubezpieczenie zazwyczaj zapewnia pokrycie kosztów holowania do serwisu wulkanizacyjnego, naprawy opony lub zwrot kosztów nowej opony.

21 listopada, 06:30

Rozliczanie czasu pracy kierowców. Kupić oprogramowanie czy zlecić usługę?

Rozliczanie czasu pracy kierowców. Kupić oprogramowanie czy zlecić usługę?

Porównujemy koszty, analizujemy zalety i wady obu rozwiązań. Dla kogo lepszym rozwiązaniem jest oprogramowanie, dla kogo usługa rozliczania czasu kierowców? Co wziąć pod uwagę przy wyborze optymalnego modelu dla swojej firmy?

31 sierpnia, 06:00

Znamy zwycięzców programu "Wspólnie Podkręcamy Obroty"

Znamy zwycięzców programu "Wspólnie Podkręcamy Obroty"

Wysoki poziom adrenaliny i jeszcze większe emocje towarzyszyły Partnerom KRISPOL podczas Wielkiego Finału programu "Wspólnie Podkręcamy Obroty" Powered by KRISPOL.

12 czerwca 2017, 06:00

Mondial Assistance wspiera motocyklistów Harley-Davidson

Od początku lutego klienci kupujący motocykle Harley-Davidson, na okres 12 miesięcy, otrzymują pakiet usług pomocowych. W przypadku nieprzewidzianej sytuacji na drodze wsparcie motocykliście zapewnia Mondial Assistance.

14 kwietnia 2017, 07:00

Kolejomania w Poznań City Center

„Stoi na stacji lokomotywa …” – ten dziecięcy wierszyk znamy wszyscy. Już od 1 czerwca będzie można wybrać się w wyjątkową podróż, dzięki wystawie „Kolejomania” w Poznań City Center. Przez 12 dni na wszystkich miłośników makiet i modelarstwa czekać będą m.in. lokomotywy i parowozy pomniejszone nawet 80-krotnie!

4 czerwca 2016, 12:30

Brad Pitt da sygnał do startu na 24-godzinnym wyścigu w Le Mans

Brad Pitt da sygnał do startu na 24-godzinnym wyścigu w Le Mans

Brad Pitt będzie gościem specjalnym podczas 24-godzinnego wyścigu w Le Mans we Francji. Słynny amerykański aktor da kierowcom sygnał do startu. Poinformował o tym na Twitterze Pierre Fillon, prezydent l'Automobile Club de l'Ouest.

19 maja 2016, 06:00

Ideal Cafe Avantgarde  - premiera najnowszej marki Ideal Group na targach Stacja Paliw 2016

Ideal Cafe Avantgarde - premiera najnowszej marki Ideal Group na targach Stacja Paliw 2016

Ideal Cafe Avantgarde – to najnowsza marka białostockiej spółki vendingowej Ideal Group, dedykowana m.in. dla stacji paliw. Okazją do jej prezentacji są warszawskie XXIII Międzynarodowe Targi Stacja Paliw.

16 maja 2016, 06:00