Blaupunkt proponuje nowy model grilla elektrycznego GRT601

Potrawy z grilla na stałe weszły do naszego letniego menu. Nie musimy się jednak ograniczać do jedzenia grillowanej kiełbaski, karkówki czy soczystych warzyw tylko od wiosny do jesieni.

dziś o 09:30

Blaupunkt wprowadza do swojego portofolio ekspres przelewowy CMD401

Ekspresy przelewowe podbiły nasze serca już wiele lat temu. Każdy chciał mieć taki sprzęt w swojej kuchni.

przedwczoraj o 17:00

Nowe zlewozmywaki granitowe FERRO

Zlewozmywaki granitowe to obecnie niezwykle popularny wybór, jeśli chodzi o wyposażenie kuchni. Są wyjątkowo wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne.

19 lutego, 07:00

Blaupunkt proponuje osuszacze powietrza. Oto model ADH501

Para wodna znajdująca się w powietrzu, zamknięta w źle wentylowanych pomieszczeniach, zaburza komfort mieszkania i ma negatywny wpływ na samopoczucie mieszkańców.

18 lutego, 07:00

Dachówka płaska - nowoczesny design i atrakcyjna forma

Do dachówek płaskich doskonale pasuje popularna maksyma: „piękno tkwi w prostocie”. Modele tego typu ułożone na połaci dachu zawsze wyglądają atrakcyjnie. Tworzą wrażenie gładkiej, spójnej i eleganckiej powierzchni.

18 lutego, 06:30

Premiera pierwszego odcinka programu Salonowe Rewolucje marki WIŚNIOWSKI już za nami

Marka WIŚNIOWSKI i Shop Doctor dr Marek Borowiński przez blisko rok zmieniali doświadczenia zakupowe klientów i przeobrażali sklepy budowlane w nowoczesne salony sprzedaży XXI wieku.

13 lutego, 06:00

Blaupunkt rozszerza portfolio opiekaczy do kanapek o nowy model SMP311

Chrupiący chleb, ser ciągnący się w nieskończoność i ulubione dodatki – takie kanapki na ciepło lubi prawie każdy z nas. Do ich przygotowania potrzebny jest jednak odpowiedni sprzęt. Dzięki opiekaczowi do kanapek SMP311 marki Blaupunkt nie musisz się już zastanawiać, co podać rodzinie na śniadanie czy kolację.

12 lutego, 06:00

Minimalizm w łazience

Powstał w opozycji do przesadnej ekspresji, przepychu, dekoracyjności – do wszelkiego nadmiaru. Do dziś pozostaje wierny wyłącznie temu, co niezbędne, proste i funkcjonalne.

11 lutego, 17:30

Konsole łazienkowe Deante ponownie nagrodzone

Stalowe konsole podumywalkowe są prawdziwym hitem wnętrzarskim tego roku. Potwierdzili to właśnie jurorzy konkursu rozstrzygniętego na targach 4 Design Days.

10 lutego, 11:00

Robot odkurzający z funkcją mycia RVC701

Automatyczne odkurzacze, nazywane również robotami odkurzającymi, coraz bardziej zyskują na popularności.

10 lutego, 10:30