DALI BLACK - nowy wymiar ekstrawagancji

DALI BLACK - nowy wymiar ekstrawagancji

Zastanawiasz się, jak sprawić, by Twoja łazienka czy kuchnia nabrały niepowtarzalnego charakteru? Firma VALVEX wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując najbardziej klasyczne i eleganckie zestawienie kolorystyczne, niezmiennie obecne w trendach wnętrzarskich.

wczoraj o 06:30

Syntetyczne czy papierowe – jakie worki do odkurzacza będą najlepsze?

Syntetyczne czy papierowe – jakie worki do odkurzacza będą najlepsze?

Dobry worek do odkurzacza powinien mieć wysoki poziom filtracji, a przy tym być wykonany z materiału łatwo przepuszczającego powietrze, mieć odpowiednie mocowanie i pojemność dopasowaną do danego modelu odkurzacza oraz zatrzymywać pył i tym samym, zabezpieczać silnik urządzenia. Czy klasyczne, papierowe worki zapewniają to wszystko? A może warto sięgnąć po nowoczesne, syntetyczne produkty?

wczoraj o 06:00

Pokój ucznia umeblowany klockami

Pokój ucznia umeblowany klockami

Mali uczniowie w pokoju, który urządzony jest kolorowymi meblami przypominającymi plastikowe klocki, będą nie tylko chętniej bawić się, ale także odrabiać lekcje. Rodzice zakupić mogą biurko, regały czy komody, które tak jak klocki, można w dowolny sposób składać.

przedwczoraj o 06:30

Minimalistyczna i higieniczna – odkrywamy nowy trend na płaskie powierzchnie w łazience

Minimalistyczna i higieniczna – odkrywamy nowy trend na płaskie powierzchnie w łazience

Łazienka powinna cechować się wysokim stopniem funkcjonalności – gwarantować swobodę podczas codziennych czynności, ale też łatwość utrzymania jej w czystości. Dlatego coraz bardziej zauważalnym kierunkiem w aranżacji przestrzeni sanitarnej jest dążenie do prostoty poprzez tworzenie płaskich powierzchni. Podpowiadamy, na czym polega trend określany jako „flat interior design” i jak w zgodzie z jego założeniami zaaranżować naszą łazienkę.

przedwczoraj o 06:00

Piękny dom bez przeszkód. Designerskie wnętrze dla seniora

Projektanci wnętrz coraz częściej pochylają się nad potrzebami osób starszych i niepełnosprawnych. Ortopedyczny materac w sypialni, antypoślizgowa kabina prysznicowa i bezprogowe drzwi to już podstawy, których nie może zabraknąć w domu przyjaznym seniorowi. Jak jednak sprawić, by wnętrze było nie tylko praktyczne, ale też atrakcyjne wizualnie?

20 października, 15:30

Estetyczne i ekonomiczne baterie Veneto VerdeLine

Łazienka to miejsce, w którym szczególnie ważna jest wygoda i funkcjonalność, bowiem na toaletę poświęcamy codziennie sporo czasu i chcemy tę czynność łączyć z odpoczynkiem i relaksem.

20 października, 07:30

Jak utrzymać porządek i czystość w kuchni oraz łazience?

Łatwo jest być perfekcyjną panią domu, gdy kuchnia i łazienka same pomagają w sprzątaniu. Jak dobrze urządzić i wyposażyć te pomieszczenia, radzą eksperci Deante.

20 października, 07:00

Nowość! Po drugiej stronie lustra – szkło Mirror w kabinach prysznicowych Radaway

Nowość! Po drugiej stronie lustra – szkło Mirror w kabinach prysznicowych Radaway

Możliwości personalizacji kabiny prysznicowej Radaway jest wiele. Jedną z nich jest wybór wariantu szkła – począwszy od inspirowanej geometrią Pixareny, poprzez idealnie przejrzyste UltraClear lub matowe Satinato. Ale na tym nie koniec. Teraz klienci firmy Radaway mogą wybierać nie z sześciu, a z siedmiu dostępnych wariantów. Polski producent poszerzył ofertę o nowy rodzaj szkła – Mirror z lustrzaną powłoką.

20 października, 06:30

Dobra noc na Korfu

Łóżka kontynentalne to oryginalna propozycja dla osób lubiących podkreślać swój indywidualizm. Korfu, rozwiązanie marki Comforteo, nie bez powodu swoją nazwę wzięło od górzystej greckiej wyspy.

19 października, 07:30

Nowość w ofercie KRISPOL - okleina Beton 2

Beton to jeden z najbardziej powszechnych materiałów używanych w budownictwie. Przez lata uważano, że nie zasługuje na przesadną ekspozycję.

19 października, 07:00