hybrid_stone_grafit_598x1198_sypialnia-min

foto: https://www.paradyz.com/media/kolekcja-hybrid-stone-piekno-zaklete-w-kamieniu

Weronika Kruszewska

Weronika Kruszewska

17 grudnia, 06:30

Kolekcja Hybrid Stone – piękno zaklęte w kamieniu

Kamień od zawsze fascynuje ludzi swą prostotą, naturalnym pięknem i trwałością. Surowość kamiennych, wąskich uliczek charakterystycznych dla europejskich starówek posłużyła za inspirację do stworzenia nowej kolekcji Ceramiki Paradyż. Hybrid Stone zachowuje szlachetność i tradycyjną elegancję materiału, nadając mu jednak nowoczesnego tonu. Stonowana kolorystyka i struktura betonu pozwalają stworzyć funkcjonalne aranżacje, które przywołają wspomnienia z najbardziej uroczych miast Europy.

Kamień od zawsze fascynuje ludzi swą prostotą, naturalnym pięknem i trwałością. Surowość oblicza kamiennych, wąskich uliczek charakterystycznych dla europejskich starówek posłużyła za inspirację do stworzenia nowej kolekcji Ceramiki Paradyż. Hybrid Stone zachowuje szlachetność i tradycyjną elegancję materiału, nadając mu jednak nowoczesnego tonu. Stonowana kolorystyka i struktura betonu pozwalają stworzyć funkcjonalne aranżacje, które przywołają wspomnienia z najbardziej uroczych miast Europy.

 

Kolekcja Hybrid Stone została stworzona z myślą o osobach poszukujących praktycznych rozwiązań, które jednocześnie urzekają swoim stylem. Naturalne barwy i struktura betonu rektyfikowanych płytek optycznie powiększa przestrzeń i stanowi doskonałe tło do ekspozycji dekoracji. Gres zachowujący urok naturalnego kamienia sprawdzi się zarówno w reprezentacyjnych holach utrzymanych w stylu shabby chic, jak i w nowoczesnych, industrialnych loftach. Płytki idealnie komponują się z materiałami takimi jak drewno, szkło czy metal. Pomieszczenie może nabrać unikalnego charakteru dzięki dodatkom – Hybrid Stone połączy się zarazem z jasnym, przetartym drewnem mebli vintage, jak i z geometrycznymi kształtami modernistycznych aranżacji utrzymanymi w ciemnych barwach.

 

Szeroka gama odcieni i rozmiarów płytek z kolekcji Hybrid Stone ułatwia wykończenie przestrzeni zgodnie z indywidualną wizją i gustami. Płytki ścienno-podłogowe występują w czerech wariantach kolorystycznych — bianco, grys, grafit i mocca oraz trzech rozmiarach: 29,8 x 59,8 cm, 59,8 x 59,8 cm, 59,8 x 119,8 cm. Duży format pozwala na stworzenie jednolitej powierzchni oddającej niepowtarzalny klimat architektury historycznych miast. Kolekcję uzupełniono o stopnice nacinane dostępne w dwóch rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie schodów do spójnej kompozycji. Płytki z kolekcji Hybrid Stone znajdą zastosowanie zarówno we wnętrzach, jak i na tarasach, balkonach czy eleganckiej elewacji.

 
Źródło: Biuro prasowe Ceramiki Paradyż