newss.pl L

newss.pl L

14 czerwca, 17:00

CS3120 piła łańcuchowa BLAUPUNKT stworzona z myślą o entuzjastach ogrodnictwa

Akumulatorowa piła łańcuchowa to wyposażenie wielu gospodarstw i osób zajmujących się dbaniem o wygląd ogrodu i sadu.Przyda się ona wszędzie tam, gdzie do ścięcia jest gruba gałąź lub konieczność przygotowania drewna na opał. Model CS3120 marki BLAUPUNKT to idealne narzędzie do pracy w ogrodzie, jest lekka, poręczna i łatwa w użyciu. Dodatkowo jest przyjazna środowisku, eliminując emisję spalin, a także ograniczając hałas, który towarzyszy pracy z piłami spalinowymi. Brak konieczności używania kabla zasilającego dopełnia komfortu obsługi. Ergonomiczny gumowany uchwyt i niewielka waga 3,6 kg sprawiają, że piła jest niezwykle wygodna w użyciu, niwelując zmęczenie podczas długotrwałej pracy.

System szybkiego napinania łańcucha bez potrzeby użycia narzędzi oraz łatwość wymiany akumulatora sprawiają, że obsługa piły jest niezwykle prosta i intuicyjna. Automatyczne smarowanie łańcucha poprawia komfort pracy i dba o żywotność osprzętu. Dodatkowo, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczny hamulec łańcucha i system blokady przypadkowego włączenia, gwarantują pełną ochronę użytkownika.

Napięcie akumulatora wynosi 18V, zaś długość prowadnicy to 25 cm. CS4120 zasilana jest akumulatorami serii Blaupunkt One DNA 18V (brak w zestawie). Zalecana pojemność akumulatora to 4Ah (BP1840) lub 5Ah (BP1850). Akumulatory Blaupunkt One DNA 18V są kompatybilne z wszystkimi elektronarzędziami oraz narzędziami ogrodowymi serii Blaupunkt One DNA 18V. Nie czekaj! Wybierz Blaupunkt CS3120 i ciesz się niezrównaną wydajnością oraz komfortem pracy w każdych warunkach.

BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box

Źródło: Newss.pl