newss.pl L

newss.pl L

28 czerwca, 16:00

INEOLINK - solidny stelaż podtynkowy

Szybka i nieskomplikowana instalacja elementów łazienkowego wyposażenia to cel wielu wykonawców. Dzięki nowemu systemowi instalacyjnemu INEO marki LAUFEN założenia te stają się w pełni realne. Pracę ułatwiają wstępnie zmontowane komponenty, które znacznie skracają czas montażu.LAUFEN rozbudowuje swoją ofertę łazienkowych systemów instalacyjnych pod nazwą INEO proponując nowe modele stelaży podtynkowych i szeroką paletę przycisków spłukujących. Jedną z cech wyróżniających system INEO jest łatwość instalacji. Gwarantują to wstępnie zmontowane komponenty, które znacznie skracają czas montażu. To nie tylko upraszcza pracę instalatorów, ale także oferuje wysoki poziom elastyczności, który jest w stanie sprostać różnorodnym wymaganiom projektowym. System zapewnia najwyższą jakość i zgodność z przepisami dotyczącymi izolacji akustycznej, wody pitnej i higieny.INEOLINK – solidny stelaż podtynkowy

Jednym z elementów systemu INEO są stelaże podtynkowe do misek WC podwieszanych i toalet myjących INEOLINK. Precyzyjnie łączą widoczne elementy strefy toalety z komponentami ukrytymi w ścianie. Kluczowym elementem systemów INEOLINK jest system spłukiwania oparty o technologię linkową, który zapewnia wyjątkowo szybki i łatwy montaż przycisku spłukującego, bez żadnych dodatkowych regulacji. Dla inwestora oznacza to skrócenie czasu montażu i obniżenie kosztów.

Stelaż posiada także m.in. regulowane nóżki pozwalające na zmianę wysokości w zakresie od 0 do 200 mm skonstruowane tak, że ich ustawienia z łatwością dokona jedna osoba. Ponadto stelaż podtynkowy wyposażony jest w system płynnej regulacji głębokości zabudowy, którą przeprowadza się bez użycia narzędzi. INEOLINK posiada także wbudowany ogranicznik przepływu regulowany bez konieczności wyjmowania mechanizmu spustowego, co zapewnia bezproblemową pracę systemu z każdą miską WC, bez efektu wychlapywania.

W ofercie LAUFEN znaleźć można trzy modele stelaży INEOLINK. Wszystkie przeznaczone są do zabudowy lekkiej, a jeden z nich dodatkowo występuje w wersji SLIM, umożliwiając stworzenie wyjątkowo płaskiej zabudowy – tylko 90 mm.Przyciski spłukujące do każdej łazienki

Linia INEO to także szeroki wybór przycisków spłukujących . To propozycje nie tylko łatwe do zamontowania, ale również podnoszące estetykę łazienki dzięki różnorodnym wzorom, kolorom i wysokiej jakości wykończeniom, które pasują do wszystkich stylów łazienek.Siedem różnych modeli przycisków (Horizon, Sunrise, Air, Moon, Moondance, Groove i Skyline) oferuje bogatą stylistykę. Od rozwiązań z klawiszami w kształcie prostokątów czy kół, po zaskakującą dynamizmem ryflowaną fakturę płytki maskującej. Ta ostatnia to propozycja odpowiadająca najnowszym  trendom w wyposażaniu wnętrz. Każdy model będzie idealnym uzupełnieniem dla ceramiki LAUFEN oraz nada wyjątkowego charakteru aranżacji łazienki. Przyciski spłukujące INEO dostępne są w trzech kolorach: biały połysk, chrom połysk i czarny mat, a ich prosty montaż oparty o technologię linkową odbywa się bez użycia narzędzi.System instalacyjny INEO firmy LAUFEN ustanawia nowy standard instalacji łazienkowych. Łączy zaawansowaną inżynierię z praktycznymi rozwiązaniami projektowymi. Wszystko po to, aby tworzyć efektywne, estetyczne i zrównoważone łazienki.


LAUFEN
press box

Źródło: Newss.pl