newss.pl L

newss.pl L

9 grudnia, 15:30

Cerrad Czempionem zrównoważonego rozwoju

Konkurs Polska Firma – Międzynarodowy Czempion promuje aktywność polskich firm na światowych rynkach.


 Dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej polskie przedsiębiorstwa przekształcają się w globalne podmioty, skutecznie konkurują na zagranicznych rynkach i budują markę Polski na arenie międzynarodowej. Co roku nagradzane są firmy, które odważnie wychodzą na globalny rynek, podejmują ryzyko inwestycji, tworzą innowacyjne produkty i usługi.

Za nami 11. Edycja Konkursu Polska Firma – Międzynarodowy Czempion, którego ideą jest promowanie aktywności polskich przedsiębiorstw na światowych rynkach. Z nieskrywaną radością i ogromnym wzruszeniem Czempiona w kategorii zrównoważonego rozwoju – ekologia odebrała firma Cerrad.

Nagrodę odebrał Filip Cegłowski podczas uroczystej gali, która odbyła się w Restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie, 7 grudnia. - Stanowi to zwieńczenie naszej pracy i wysiłku wkładanego we wdrażanie proekologicznych rozwiązań przy prowadzeniu działań eksportowych. Dziękujemy Organizatorom: PwC oraz Puls Biznesu za uznanie naszej pracy i za przyznane wyróżnienie. To dla nas ogromny zaszczyt.
fot. Marek Wiśniewski, Puls Biznesu

Grupa CERRAD
press box

Źródło: Newss.pl