newss.pl L

newss.pl L

9 maja 2023, 16:30

Aluprof rozpoczął współpracę z dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych SIG

Wewnętrzne ściany szklane MB–HARMONY OFFICE już dostępne w ofercie handlowej SIG, wkrótce do nabycia kolejne produktyZ myślą o klientach oczekujących realizacji swojego zamówienia w ekspresowym tempie Aluprof rozpoczął współpracę z firmą SIG – międzynarodowym dystrybutorem materiałów i systemów budowlanych znanych i cenionych marek. W wybranych oddziałach SIG dostępne są już wewnętrzne ściany MB-HARMONY OFFICE, a docelowo mają się pojawić kolejne systemy. Dzięki temu oferta dystrybutora wzbogaciła się o szklane ściany służące do dowolnej aranżacji przestrzeni biurowych.

System MB–HARMONY OFFICE od Aluprof teraz dostępny od ręki

SIG działa na polskim rynku już od ponad 25 lat. W tym czasie firma zdobyła uznanie i zaufanie klientów. Wyróżnia ją profesjonalne doradztwo, sprawna i szybka obsługa oraz terminowe dostawy. To m.in. z tych powodów Aluprof postanowił rozpocząć współpracę z SIG.  

„Staramy się na bieżąco reagować na potrzeby klientów, dlatego z myślą o zwiększeniu dostępności naszych produktów, a także skróceniu czasu realizacji zamówienia, postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą SIG – uznanym dystrybutorem materiałów i systemów budowlanych.  Od niedawna w wybranych oddziałach tej sieci można od ręki zakupić nasze ścianki działowe MB–HARMONY OFFICE - rozwiązanie niezwykle proste w montażu, pozwalające na dowolną aranżację zgodną z najnowszymi trendami. Większość prac można przeprowadzić bezpośrednio na budowie, bez konieczności skomplikowanych obróbek, jedynie za pomocą przenośnej piły i wiertarko-wkrętarki. Docelowo planujemy sprzedawać tam też inne rozwiązania Aluprof”,  wyjaśnia Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR Aluprof SA.

Obecnie w Polsce znajduje się ponad 50 oddziałów SIG. Ścianki działowe MB–HARMONY OFFICE dostępne są w 8 z nich, ale niebawem pojawią się w 5 kolejnych. Nawiązanie współpracy  ze składami budowlanymi tej sieci to duży ukłon w kierunku firm wykonawczych i producentów systemów budowlanych, którzy chcą sięgać po rozwiązania najwyższej jakości a jednocześnie oczekują coraz większej dostępności produktów i ekspresowej realizacji zamówienia. Teraz będą oni mogli „od ręki” , bez czekania na produkcję, nabyć jeden z najpopularniejszych systemów aluminiowych producenta z Bielska-Białej.

Praktyczna i stylowa przestrzeń biurowa ze ściankami działowymi MB–HARMONY OFFICE

MB–HARMONY OFFICE od Aluprof to system lekkich i łatwych w montażu wewnętrznych ścian szklanych. Dzięki niemu  możliwe jest stworzenie stabilnych i trwałych ścian działowych o maksymalnej wysokości 3600 mm, które doskonale wpisują się w istniejące wnętrza, niezależnie od tego, w jakim stylu je zaaranżowano. Umożliwia to prosta konstrukcja kształtowników – widoczna szerokość profilu to zaledwie 31 mm. System MB–HARMONY OFFICE oparto na kilku elementach bazowych, a dzięki zredukowanej do minimum liczbie łączników i akcesoriów jego montaż przebiega szybko, łatwo i nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu budowlanego ani specjalistycznych narzędzi. Większość prac można przeprowadzić bezpośrednio na budowie, bez konieczności skomplikowanych obróbek, jedynie za pomocą przenośnej piły i wiertarko-wkrętarki.

Lider i innowator branży

Aluprof SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA — notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, najnowocześniejszej i najszybciej rozwijającej się firmy produkcyjnej w branży aluminiowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz 9 spółek handlowych w Europie i USA. Jest obecna w ponad 50 krajach oraz prowadzi ekspansję na kolejne światowe rynki. Firma dostarcza innowacyjne, energooszczędne i bezpieczne systemy aluminiowe przeznaczone do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych dla branży budowlanej i konstrukcyjnej. Zgodnie z hasłem „Let’s build a better future” Aluprof promuje ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie i wdraża odpowiedzialne działania m.in. na rzecz redukcji śladu węglowego. Więcej informacji na stronie producenta: https://aluprof.com .

Aluprof
press box

Źródło: Newss.pl