newss.pl L

newss.pl L

1 września, 16:00

Reimplementacja systemu IFS Applications w Yawal S.A.: Krok ku przyszłości

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 30 lat istnienia oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań.Produkty przedsiębiorstwa to przyjazne dla środowiska, energooszczędne konstrukcje przeznaczone do budowy okien, drzwi, fasad, ścian działowych i osłonowych, ogrodów zimowych, świetlików, balustrad oraz osłon przeciwsłonecznych. Yawal S.A. oferuje również możliwość tworzenia na zamówienie unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych przeznaczonych do implementacji zarówno w budownictwie komercyjnym, przemysłowym, jak i mieszkaniowym. Systemy spółki trafiają na rynki całej Europy. Obecnie do grona partnerów i klientów Yawal S.A. należy kilkaset podmiotów krajowych i zagranicznych.

Dzięki realizacji całego procesu produkcyjnego w ramach Grupy Yawal przedsiębiorstwo cechuje pełna niezależność oraz elastyczność rynkowa. Yawal posiada: 4 linie do produkcji profili aluminiowych, magazyn wysokiego składowania, w pełni zautomatyzowaną pionową lakiernię proszkową.

Yawal od ponad 20 lat korzysta z systemu IFS Applications. W związku z rozwojem i zmianami zachodzącymi w spółce zarząd podjął decyzję, że upgrade systemu powiązany będzie de facto z całkowitą reimplementacją. Wdrożony przez InfoConsulting upgrade to nie tylko zmiana techniczna, ale kompleksowe przeprojektowanie obowiązujących w firmie procesów -powiedział Krzysztof Jakóbczyk Dyrektor IT Yawal.

Spółka YAWAL działa w oparciu o skomplikowany model produkcyjny i przygotowane wdrożenie miało dla nas kluczowe znaczenie w rozwoju biznesu oraz współpracy międzywydziałowej. Rozwiązania przygotowane przez InfoConsulting pozwoliły nam zwiększyć automatyzację procesów i podnieść efektywność. Nowy system jest w pełni zintegrowany, dzięki temu zyskaliśmy łatwiejszy dostęp do rzetelnych danych kluczowych przy podejmowaniu decyzji.

InfoConsulting wspiera nas także w okresie powdrożeniowym. Zawsze możemy liczyć na bieżące wsparcie serwisowe. Współpraca odbywa na zasadach partnerskich, z pełnym zrozumieniem prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa – dodał Krzysztof Jakóbczyk Dyrektor IT Yawal.

Yawal
press box

Źródło: Newss.pl