newss.pl L

newss.pl L

8 grudnia, 15:30

Otwarcie Showroomu Yawal: Luksus dostępny dla każdego

Yawal SA z radością ogłasza otwarcie swojego nowego, nowoczesnego Showroomu w sercu Praskiego Centrum Koneser w Warszawie.


Ten unikatowy Showroom, zlokalizowany w przestrzeniach odrestaurowanego historycznego obiektu, stanowi doskonałą platformę do prezentacji innowacyjnych rozwiązań firmy oraz jest świadectwem jej zaangażowania w rozwój nowoczesnego designu i technologii.

Praskie Centrum Koneser, które przeszło gruntowną rewitalizację w latach 2015-2019, teraz pełni rolę nie tylko centrum kulturalnego i biznesowego, ale również służy jako idealne tło dla prezentacji produktów Yawal. Zastosowanie rozwiązań firmy w samym budynku sprawia, że stał się on żywą reklamą i pokazem możliwości technologicznych Yawal.

W Showroomie Yawal, Klienci, Architekci i Inwestorzy mają niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak produkty firmy – od systemów okiennych i drzwiowych, po zaawansowane rozwiązania architektoniczne – łączą w sobie elegancję, funkcjonalność i innowacyjność. Jest to miejsce, gdzie można doświadczyć luksusu i komfortu oferowanych przez Yawal produktów takich jak: Moreview i Moreview Klasa S o imponującej wysokości i wadze.  DP 180 Primeview w wersji Glass oraz w wersji Galendage czy Vertiline.

Wielkie otwarcie Showroomu Yawal, które odbyło się 7 grudnia 2023 roku, było wydarzeniem pełnym prestiżu, z udziałem największych Klientów firmy, oraz mediów.
"Yawal to systemodawca aluminiowych okien drzwi i fasad który upiększa domy, zarówno rezydencje jak również budynki komercyjne. Nasza misja jest odzwierciedleniem wizji inwestora 1:1, dlatego że każde zamówienie jest w pełni dostosowane do potrzeb naszego klienta. Klient ma marzenie – my je realizujemy. Nadajemy myśli kształt. Z takim właśnie przesłaniem zaczął przygodę z Yawalem mój tata ponad 30 lat temu – i z takim samym przesłaniem ja kontynuuję. " powiedziała Karolina Mzyk Callias podczas oficjalnego otwarcia.

Showroom Yawal stanowi wyjątkowe miejsce, gdzie innowacja spotyka się z designem, a każdy Klient może doświadczyć najnowszych trendów w branży architektonicznej oraz luksusu, który jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Jest wyrażeniem dążenia Yawal do połączenia nowoczesnych technologii z unikalnym stylem, oferując kompleksowe rozwiązania, które definiują przyszłość branży.

Showroom Yawal dedykowany jest dla Klienta i dopasowany do jego potrzeb, dzięki możliwości zastosowania łatwego dostępu, odwiedzający mogą dopasować wizytę w tym miejscu do swoich wymagań.  Jest to nie tylko krok naprzód dla Yawal, ale także dla całej branży, demonstrując jak innowacyjność może być pięknie prezentowana w praktyce.Yawal
press box

Źródło: Newss.pl