Konto usunięte

Konto usunięte

19 listopada 2020, 06:00

Pokochaj bujanie w śmietankowych obłokach

Królewskie Mleczko z Wawelu, czyli puszyste okrągłe pianki, oblane wyśmienitą czekoladą, wzbogaciło się o nowy, królewski smak! Do produktu o smaku waniliowym dołącza Królewskie Mleczko Śmietankowe. A to oznacza jeszcze więcej lekkości i subtelnego aromatu. Chwila oderwania się od codzienności i beztroskiego bujania w obłokach jest teraz na wyciągnięcie ręki!

Nowa propozycja Wawelu przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom oryginalnych, wyjątkowych, rozpływających się w ustach słodyczy. Ten niezwykły duet śmietanki i wanilii wyróżnia jedyna taka płaska forma i okrągły kształt, podkreślające lekkość i delikatność pianek. Stylizowana litera “W” na polewie z oryginalnej czekolady Wawel jest gwarancją najwyższej jakości i doskonałego smaku. Każda z pianek jest indywidualnie pakowana, co ułatwia dzielenie się z innymi królewską chwilą zapomnienia. Zgodnie z dewizą marki - lekkość na okrągło!

Na półkach sklepów, produkt Wawelu kusi wzrok charakterystycznym, eleganckim opakowaniem w modnych pastelowych barwach. To atrakcyjne i nowoczesne motywy zdobnicze, “szkatułkowa” forma otwarcia, aksamitne wykończenie oraz… niezwykle apetyczny wygląd! Nowy duet smakowy Królewskiego Mleczka nadaje się zatem idealnie jako prezent na każdą okazję.

Królewskie Mleczko Śmietankowe i Waniliowe, podobnie jak wszystkie słodkości z Wawelu, powstają zgodnie z ideą Dobrych Składników. A to oznacza tworzenie doskonałych słodyczy o prostym składzie, bez zbędnych dodatków, substancji konserwujących, barwników i sztucznych aromatów. A wszystko to, przy zachowaniu 100% wyjątkowego smaku i najwyższej jakości.

 

Źródło: Wawel