newss.pl L

newss.pl L

24 kwietnia, 06:00

Heroo w Media Expert! Bezpieczna telefonia dla dzieci już dostępna w sprzedaży

Pierwsza w Polsce, przyjazna dzieciom telefonia komórkowa jest już dostępna w ofercie Media Expert. Heroo Mobile, dzięki rewolucyjnym rozwiązaniom i zastosowaniu sztucznej inteligencji inspiruje dzieci do zabawy i nauki oraz minimalizuje czynniki uzależniające.


Rodzicom daje zaś możliwość m.in. błyskawicznego zlokalizowania dziecka na mapie czy kontrolę z jakimi numerami się kontaktuje. Ceny abonamentów Heroo Mobile zaczynają się od 9 pln miesięcznie. 


Heroo Mobile to innowacyjna odpowiedź na zagrożenia płynące z nieograniczonego dostępu dzieci do treści i zasobów internetowych, a także sposób na odpowiedzialne i bezpieczne wprowadzenie najmłodszych użytkowników w świat nowych technologii. Koncept Heroo Mobile, oprócz walorów czysto użytkownych – czyli sprawnego i szybkiego kontaktu z dzieckiem poprzez urządzenie mobilne, zakłada kreowanie dobrych nawyków w korzystaniu z sieci, zachętę do samorozwoju i profilaktykę cyber-uzależnień wśród dzieci i młodzieży. Do osiągnięcia tych celów służą dwie aplikacje Heroo – dla dziecka i dla rodziców, które zapewniają ich wzajemną interakcję, wyzwania i zadania do wykonania w realnym świecie oraz edukację poprzez zabawę.

„Doskonale rozumiemy naszą rolę w budowaniu świadomości korzyści i zagrożeń wynikających z obecności nowoczesnych technologii w naszym życiu codziennym. Przed nami ważny okres szykowania specjalnych okołokumunijnych i wakacyjnych akcji sprzedażowych. Uznaliśmy, że warto przy tej okazji włączyć się w misję rozsądnego, odpowiedzialnego wprowadzania najmłodszych do świata internetu przy jednoczesnym inspirowaniu do rozwoju i kreowania umiejętności nawiązywania przyjaznych relacji w tzw, realu. Tym bardziej, że podstawą realizacji tych zadań jest po prostu dobra zabawa. Dlatego telefonia Heroo od kwietnia jest dostępna w naszej ofercie” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.    

Pakiety Heroo Mobile można zakupić w 5 opcjach cenowych – od najtańszego w cenie 9 pln miesięcznie, do najdroższego za 49 złotych. Pakiety różnią się ofertą telekomunikacyjną, ale każdy z nich gwarantuje dostęp do aplikacji Heroo Mobile dla Dziecka z blokadą treści 18+ i Heroo Mobile dla Rodzica, w tym również możliwości błyskawicznego lokalizowania dziecka, np. w drodze do szkoły lub domu.

Zabawy, wyzwania dla dzieci i rodziców, inspiracje do nauki i zajęć praktycznych w ramach aplikacji Heroo tworzone są przy współudziale Rady Programowej, w skład której wchodzą psychologowie dziecięcy, twórcy treści parentingowych i rodzice dzieci w różnym wieku.

Funkcjonalność aplikacji można testować przez miesiąc za darmo. Pakiety Heroo dostępne są we wszystkich elektromarketach sieci Media Expert oraz na mediaexpert.pl .

Więcej o Heroo: www.heroo.pl
Media Expert
press box

Źródło: PressNewss.pl