newss.pl L

newss.pl L

27 października 2022, 16:30

MediaMarkt Gaming Tour szansą na nagrody i spotkanie z "Franiem" Rusieckim!

W ramach MediaMarkt Gaming Tour, w najbliższą sobotę, 29 października odbędzie się kolejne spotkanie fanów gier w sklepie MediaMarkt przy ul. Ostrobramskiej 79 w Warszawie. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, a uczestnicy turnieju w grze Fall Guays.powalczą o cenne nagrody. Gwiazdą wydarzenia będzie Franciszek „Franio” Rusiecki.

MediaMarkt organizuje w swoich sklepach inspirujące eventy dla pasjonatów gier i turnieje, w których uczestnicy mogą zmierzyć się z prawdziwymi gwiazdami gamingu. W kolejnej odsłonie wydarzenia, już w najbliższą sobotę, 29.10.2022, udział weźmie Franciszek „Franio” Rusiecki, jeden z najpopularniejszych streamerów platformy Twitch! Liczba jego obserwatorów cały czas rośnie, a swoimi działaniami w innych serwisach, takich jak Instagram czy YouTube, zyskuje kolejnych fanów.

W MediaMarkt z radością dzielimy się naszą pasją do nowych technologii. Zapewniamy szeroką ofertę gier, sprzętu i akcesoriów gamingowych oraz profesjonalne doradztwo. Nasze sklepy świetnie sprawdzają się również jako miejsce wydarzeń e-sportowych, gdzie razem z innymi fanami tej formy rozrywki można doświadczać i odkrywać fascynujący świat gamingu. W sobotę, 29 października czekamy zarówno na poczatkujących, jak i zaawansowanych graczy w warszawskim MediaMarkt przy ul. Ostrobramskiej 79. Gwiazdą eventu tym razem będzie Franciszek „Franio” Rusiecki  – mówi Martyna Ziarkowska, Trade Marketing Manager.

29 października uczestnicy turnieju zagrają w Fall Guys na laptopach HP. MediaMarkt zachęca do wejścia w świat gier wszystkich, niezależnie od zainteresowań, dlatego podczas eventu zostanie udostępniona także specjalna strefa Free To Play, w której każdy będzie mógł spróbować sił w wybranych grach. Na miejscu można będzie również skorzystać z fachowej porady doradców MediaMarkt. Na odwiedzających sklep czekać będą też produkty do przetestowania.

MediaMarkt zaprasza na eventy Gaming Tour wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności gracza, oczekują dobrej zabawy i spotkań z inspirującymi ludzi, w tym z ulubionymi internetowymi twórcami. Podczas eventów w MediaMarkt w strefie Meet&Greet można uwiecznić spotkanie z gwiazdą gamingu, wysłać pozdrowienia i zadać pytania influencerowi.

Kolejne wydarzenia w ramach MediaMarkt Tour odbędą się w Warszawie:   

- 5 listopada  - MediaMarkt w centrum handlowym Blue City (gra Forza Horizon 5)
- 12 listopada – MediaMarkt w centrum handlowym Arkadia (gra Fortnite).

Event będzie można również śledzić na bieżąco, podczas transmisji online za pośrednictwem serwisu internetowego Twitch: www.twitch.tv/MediaMarktPolska . Zainteresowani gracze mogą zarejestrować się do rozgrywek na miejscu, w dniu eventu, o godz. 10.00. Eventy startują o godz. 12.00 Każde wydarzenia zakończy rozgrywką finałowa. Do wygrania w turnieju są najnowsze konsole do gier oraz akcesoria gamingowe.

Partnerzy wydarzenia : HP – Partner Strategiczny, PlayStation, Razer, XBOX, Game Pass, Samsung, Sony, SPC Gear, Trust, Genesis.MediaMarktSaturn Polska
press box

Źródło: Newss.pl