newss.pl L

newss.pl L

19 kwietnia, 15:30

Maszynka do włosów HCS502 - Twój osobisty barber w zasięgu ręki

Metamorfoza fryzury bez wychodzenia z domu? Oto maszynka do włosów i trymer HCS502 w jednym – niezawodne narzędzie, które łączy w sobie moc, precyzję i łatwość użytkowania.Maszynka HCS502 marki BLAUPUNKT to siła i finezja w jednym. Wyposażona w wydajny silnik stałoprądowy poradzi sobie z każdym typem włosów. Gęste i grube czy cienkie i delikatne? Z maszynką do strzyżenia włosów HCS501 to żaden problem! Stalowe ostrza i głowica gwarantują perfekcyjne cięcie, a ergonomiczny kształt zapewnia komfort i precyzję podczas strzyżenia. Zakrzywiona linia ostrza idealnie dopasowuje się do konturu głowy i twarzy. Kształt grzebienia głowicy golącej zapobiega podrażnieniu skóry przez ostrze.

Model HCS502 daje swobodę wyboru zasilania. Oferuje dwa tryby pracy: bezprzewodowy i sieciowy. Pojemny akumulator litowo-jonowy zapewnia do 45 minut pracy na jednym ładowaniu. Czas ładowania to zaledwie 1,5 godziny.

HCS502 marki BLAUPUNKT jest uniwersalna i łatwa w czyszczeniu. Posiada 4 nasadki: zabezpieczającą oraz grzebienie regulujące długość strzyżenia: 0,4 mm (samo ostrze), 2 mm, 2,5 mm i 3 mm. Pozwala to na tworzenie różnorodnych stylizacji – od krótkich i prostych fryzur po modne wzory i wykończenia. Wodoodporna konstrukcja umożliwia mycie maszynki pod bieżącą wodą, co zapewnia łatwość czyszczenia i higienę.


BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box

Źródło: Newss.pl