Anna Kow

Anna Kow

26 stycznia, 07:30

Regionalne smaki na jarmarku w Centrum Handlowym Czyżyny

Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza na kulinarne święto tradycyjnych smaków podczas jarmarku regionalnego. To wydarzenie, które w Centrum Handlowym Czyżyny odbywa się cyklicznie, a najbliższa edycja zaplanowana jest na 23-26 stycznia.

Tradycyjny jarmark regionalny w Centrum Handlowym Czyżyny to świetna okazja do odkrycia lokalnych przysmaków. W czasie jego trwania 12 wystawców z całej Polski zaprezentuje to, co najlepsze w ich regionach – tradycyjne produkty spożywcze wytwarzane z wysokiej jakości składników.

Wielbiciele regionalnych specjałów będą mieli okazję do nabycia wyrobów wytwarzanych według lokalnych receptur, z najlepszych produktów. Na straganach pojawią się różne rodzaje pieczywa, wędliny, sery, miody, przetwory, ciasta i napitki.

Nie zabraknie także kulinarnych akcentów z całego świata – aromatycznych oliwek, słodkiej chałwy oraz wyrazistych przypraw.

Świeże, smaczne i pachnące wyroby będą kusiły wszystkich miłośników dobrego jedzenia, którzy odwiedzą CH Czyżyny w czasie trwania jarmarku.

Zapraszamy wszystkich smakoszy w kulinarną podróż ze smakiem!


Szczegóły: www.centrum-czyzyny.pl

 

Źródło: Centrum Handlowe Czyżyny