Lider bojówki kibolskiej w rękach małopolskich policjantów

Lider bojówki kibolskiej w rękach małopolskich policjantów

Małopolscy policjanci zatrzymali 32-letniego krakowskiego pseudokibica, który poszukiwany był przez Sąd Okręgowy w Krakowie do odbycia kary więzienia za rozbój z niebezpiecznym narzędziem. Zatrzymany to jeden z liderów kibolskiej bojówki.

26 października 2015, 02:21

Ukradł klientom ponad 6 milionów złotych

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież mienia znacznej wartości. Paweł S. wykorzystując swoje stanowisko przez kilkanaście miesięcy z czterech kont klientów banku, w którym pracował, wyprowadził ponad 6.257.000 złotych. Za to przestępstwo 31-latkowi może grozić teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

26 października 2015, 02:18

Drifting z finałem w sądzie

Policjanci zatrzymali prawa jazdy młodym kierowcom po tym, jak urządzili sobie drifting na Starym Rynku w Bydgoszczy. Obaj mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Za popełnione wykroczenia grozi im do 5 tys. złotych grzywny oraz utrata prawa jazdy.

26 października 2015, 02:16

Narkotyki warte prawie 2 miliony złotych zabezpieczone przez Policję

Dolnośląscy policjanci, działając w kilku miejscach na terenie województwa, zlikwidowali 3 plantacje konopi, zabezpieczając blisko 1000 krzewów. Funkcjonariusze przechwycili również 20 kilogramów marihuany. Kolejne około 22 kilogramy narkotyków można by było uzyskać z ujawnionych roślin. W tej sprawie zatrzymano łącznie 8 osób, 4 z nich już zostały tymczasowo aresztowane.

26 października 2015, 02:09

Policjanci zlikwidowali arsenał broni oraz przejęli narkotyki

Policjanci zlikwidowali arsenał broni oraz przejęli narkotyki

Policjanci z krakowskiego Centralnego Biura Śledczego Policji zlikwidowali arsenał broni i zabezpieczyli dużą ilość narkotyków. Zatrzymane zostały trzy osoby powiązane z narkobiznesem.

26 października 2015, 02:08

Sprawca napadu na bank zatrzymany na miejscu zdarzenia

Skarżyscy policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu otwockiego podejrzewanego o napad na bank, po tym jak ten grożąc przedmiotem przypominającym broń sterroryzował pracownicę placówki. Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów i pracownika ochrony, mężczyzna został zatrzymany na miejscu zdarzenia. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet 12 lat więzienia.

18 października 2015, 13:54

Rajd pijanego kierowcy po rynku

Rajd pijanego kierowcy po rynku

Policjanci z Gniezna zatrzymali nietrzeźwego pirata drogowego, który urządził sobie nocny rajd po gnieźnieńskim rynku. Mężczyzna miał 1,4 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu teraz nawet 2 lata więzienia.

18 października 2015, 13:48

Zatrzymany z dopalaczami 30-latek trafił do aresztu

Zatrzymany z dopalaczami 30-latek trafił do aresztu

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 30-latka, u którego znaleźli i zabezpieczyli blisko 2 kilogramy dopalaczy. Mężczyzna usłyszał zarzuty sprowadzenia zagrożenia dla życia lub zdrowia wielu osób i został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

13 października 2015, 21:03

Kolejny krakowski pseudokibic handlujący narkotykami

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, realizując materiały operacyjne, zatrzymali 25-letniego mieszkańca Podgórza, czynnego pseudokibica jednej z krakowskich drużyn, podejrzewanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W samochodzie i w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli 1,5 kg amfetaminy, kilkanaście działek marihuany oraz 165 gramów mefedronu.

8 października 2015, 09:20

Udaremnili wprowadzenie do obrotu 7 kg amfetaminy

Udaremnili wprowadzenie do obrotu 7 kg amfetaminy

Wielomiesięczna, żmudna i wspólna praca policjantów z Wydziału dw z Przestępczością Narkotykową oraz prokuratorów Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze zaowocowała zatrzymaniem w ostatnim czasie dwóch mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Udaremniono w ten sposób wprowadzenie do obrotu 7 kg amfetaminy. Sąd Rejonowy w Zielonej Górze nie miał żadnych wątpliwości, że dobro śledztwa wymaga by obaj podejrzani w tym czasie przebywali w odosobnieniu i zastosował wobec nich areszty tymczasowe na okres 3 miesięcy.

8 października 2015, 09:19