Lider bojówki kibolskiej w rękach małopolskich policjantów

Lider bojówki kibolskiej w rękach małopolskich policjantów

Małopolscy policjanci zatrzymali 32-letniego krakowskiego pseudokibica, który poszukiwany był przez Sąd Okręgowy w Krakowie do odbycia kary więzienia za rozbój z niebezpiecznym narzędziem. Zatrzymany to jeden z liderów kibolskiej bojówki.

26 października 2015, 02:21

Ukradł klientom ponad 6 milionów złotych

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież mienia znacznej wartości. Paweł S. wykorzystując swoje stanowisko przez kilkanaście miesięcy z czterech kont klientów banku, w którym pracował, wyprowadził ponad 6.257.000 złotych. Za to przestępstwo 31-latkowi może grozić teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

26 października 2015, 02:18

Drifting z finałem w sądzie

Policjanci zatrzymali prawa jazdy młodym kierowcom po tym, jak urządzili sobie drifting na Starym Rynku w Bydgoszczy. Obaj mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Za popełnione wykroczenia grozi im do 5 tys. złotych grzywny oraz utrata prawa jazdy.

26 października 2015, 02:16

Narkotyki warte prawie 2 miliony złotych zabezpieczone przez Policję

Dolnośląscy policjanci, działając w kilku miejscach na terenie województwa, zlikwidowali 3 plantacje konopi, zabezpieczając blisko 1000 krzewów. Funkcjonariusze przechwycili również 20 kilogramów marihuany. Kolejne około 22 kilogramy narkotyków można by było uzyskać z ujawnionych roślin. W tej sprawie zatrzymano łącznie 8 osób, 4 z nich już zostały tymczasowo aresztowane.

26 października 2015, 02:09

Policjanci zlikwidowali arsenał broni oraz przejęli narkotyki

Policjanci zlikwidowali arsenał broni oraz przejęli narkotyki

Policjanci z krakowskiego Centralnego Biura Śledczego Policji zlikwidowali arsenał broni i zabezpieczyli dużą ilość narkotyków. Zatrzymane zostały trzy osoby powiązane z narkobiznesem.

26 października 2015, 02:08