newss.pl L

newss.pl L

24 października 2019, 07:30

Weekend Atrakcji w MediaMarkt w Parku Handlowym Matarnia

W ostatni weekend października MediaMarkt w gdańskim Parku Handlowym Matarnia przygotował dla swoich klientów mnóstwo atrakcji technologicznych, konkursów oraz niespodzianek dla najmłodszych. W dniach 26-27 października sklep zaprasza na pokazy nowoczesnych technologii, warsztaty dla dzieci, występy artystyczne i degustacje. Na uczestników konkursów czekają nagrody w postaci rabatów na zakupy.

MediaMarkt w Parku Handlowym Matarnia jest znany mieszkańcom Gdańska z bogatej oferty sprzętów i akcesoriów elektronicznych oraz fachowej obsługi.  Wychodząc poza standardową rolę sklepu, MediaMarkt przyciąga klientów poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń zapewniających doskonałą, rodzinną rozrywkę.

W weekend 26-27 października MediaMarkt zaprasza na wielki event, którego centralnym punktem będą targi technologiczne, połączone z pokazami elektroniki użytkowej. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami sprzętowymi światowych producentów takich jak Karcher, iRobot, Dyson, HP, LG, Delonghi, SamCook, Samsung, DLF, Laurastar, Sodastream.

Fanów e-sportowej rozrywki z pewnością zainteresuje wystawa komputerów gamingowych oraz jedyne w Polsce pokazy składania komputera gamingowego. W strefie gracza będzie można zagrać w grę FIFA 20, która kilka tygodni temu miała swoją premierę.

Dbamy o to, aby zapewniać naszym klientom najlepsze doświadczenia zakupowe. Organizując ciekawe, angażujące eventy specjalne wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników elektroniki i wspieramy ich w odkrywaniu coraz większych możliwości nowoczesnych technologii. – mówi Marta Kańska-Klonowska, dyrektor sklepu MediaMarkt w Parku Handlowym Matarnia.

Warto zaplanować wizytę w MediaMarkt w sobotę, 26 października, aby wziąć udział w konkursie „Ustrzel i wygraj w MediaMarkt”. Każdy celny strzał piłką do bramki futbolowej będzie premiowany bonem rabatowym. Początek konkursu zaplanowany jest na godzinę 10.00.

Z kolei w niedzielę, 27 października, o godzinie 17.00 rozpocznie się „Balonowy wieczór z rabatami”, w którym również będzie można wygrać zniżki na zakupy.  

MediaMarkt zachęca także do uczestnictwa w ciekawych aktywnościach edukacyjnych. Najmłodsi mogą wziąć udział w warsztatach z programowania z firmą Apple.

Dzieci, które będą towarzyszyły rodzicom podczas wizyty w sklepie MediaMarkt, z pewnością nie będą narzekały na nudę. Dmuchana ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy, występy artystyczne oraz słodycze i gadżety to tylko niektóre atrakcje. Każdy będzie mógł także przywitać się z robotem, którego będzie można spotkać w sklepie.

Dbający o formę będą mogli skorzystać z porad dietetycznych, dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej oraz przetestować sprzęty do przygotowania zdrowej żywności. W niedzielę, 27 października, warto jednak na chwilę zapomnieć o diecie, ponieważ o godzinie 16.00 MediaMarkt poczęstuje klientów tortem, przygotowanym specjalnie na tę okazję. Przez cały weekend będą trwały degustacje kawy, soków i gofrów.MediaMarktSaturn Polska
press box

Źródło: NEWSS.PL