newss.pl L

newss.pl L

7 lutego 2020, 06:30

Media Expert partnerem IEM Katowice 2020. Sieć przygotowuje specjalną ofertę dla graczy

Media Expert dołączyła do grona partnerów tegorocznej edycji Intel® Extreme Masters 2020 – wydarzenia, które elektryzuje społeczność graczy na całym świecie.Z tej okazji, sieć przygotowała specjalną ofertę dla entuzjastów gamingu, której kolejne odsłony będą miały miejsce od od 4 lutego do 1 marca 2020 r. Atrakcyjne przeceny i akcje sprzedażowe będzie można śledzić na stronie mediaexpert.pl i w kanałach mediów społecznościowych.  

Intel® Extreme Masters to największe na świecie wydarzenie poświęcone sportom elektronicznym. Od 28 lutego do 1 marca, w katowickim Spodku spotkają się fani wirtualnej rozrywki, a także najlepsze na świecie drużyny esportowe. Stawką jest nie tylko splendor w świecie gamingu, ale również konkretne pieniądze. Łączna pula nagród dla zwycięzców wynosi aż pół miliona dolarów. Sieć Media Expert objęła tytuł oficjalnego partnera wydarzenia i zapowiada z tej okazji specjalne promocje dla graczy, trwające przez cały luty.

 „Jesteśmy zachwyceni, że po raz pierwszy dołączamy do tego wyjątkowego święta gamingu i chcemy ten fakt godnie celebrować. W związki z tym, przygotowaliśmy dla polskich graczy szereg atrakcyjnych propozycji. Od początku lutego ruszamy z akcją wymiany starych konsol na nowe z wysokimi rabatami. Warto też regularnie zaglądać na stronę mediaexpert.pl, bowiem przeceny i specjalne akcje sprzedażowe będą trwały przez cały luty. W elektromarketach wszystkie produkty, biorące udział w promocjach dla graczy oznaczone będą specjalnymi wywieszkami” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Rabaty dla graczy! Wymień konsolę na nową!

Do 29 lutego 2020 r., gracze korzystający z konsol starszego typu mogą skorzystać ze specjalnej promocji. W jej ramach, konsole Xbox 360, PS3, Xbox One, PS4 można wymienić na nową konsolę Xbox ONE S z pakietem gier NBA 2K20 i GTA V lub PS4 PRO z rabatem w wysokości aż 350 złotych.

Szczegółowe warunki skorzystania z promocji dostępne są w regulaminie, opublikowanym na stronie mediaexpert.pl oraz we wszystkich elektromarketach sieci Media Expert.

Regulamin i szczegóły akcji promocyjnej:
https://www.mediaexpert.pl/lp,6663-wymien-stara-konsole

Więcej o IEM Katowice 2020:
https://www.intelextrememasters.com/season-14/katowice/pl/


Media Expert jest największą siecią RTV/AGD w Polsce – w jej skład wchodzi ponad 480 elektromarketów w niemal 390 miastach na terenie całego kraju. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. Sieć zatrudnia ok. 9 tys. pracowników.
Elektromarkety Media Expert oferują najnowsze produkty segmentu RTV i AGD, a także laptopy, tablety, smartfony i sprzęt fotograficzny. W wybranych elektromarketach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.
Sklep www.mediaexpert.pl jest regularnie notowany wśród najpopularniejszych witryn w kategorii E-commerce w Polsce według badania Gemius/PBI.
Elektromarkety Media Expert zapewniają szeroki pakiet usług dodatkowych. W ramach opcji Home Delivery, sieć dostarcza zakupione produkty do domu Klienta, odbiera zużyty sprzęt, realizacje indywidualne zamówienia oraz gwarantuje bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji urządzeń. Klienci mogą liczyć również na atrakcyjne promocje, wyprzedaże, możliwość wykupienia Kart Prezentowych i wygodne systemy ratalne. Partnerami strategicznymi marki w kontekście usług kredytowych są Alior Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Euro Bank S.A. i Santander Consumer Bank S.A.

Sieć wyznacza standardy obsługi klienta. Media Expert jest laureatem m.in. nagród: Złoty Laur Klienta, Konsumencki Lidera Jakości, Laur Konsumenta Grand Prix oraz Gwiazda Jakości Obsługi. Klienci szczególnie doceniają kwalifikacje sprzedawców, profesjonalizm i pełne wsparcie w realizacji zakupów oraz obsługę posprzedażową.


Media Expert
press box

Źródło: NEWSS