newss.pl L

newss.pl L

20 października 2022, 15:30

Black Friday w MediaMarkt miesiąc wcześniej!

Postępujący wzrost cen dóbr konsumenckich oraz energii elektrycznej i gazu to realny problem większości z nas.W odpowiedzi na zmieniające się realia rynkowe, sieć MediaMarkt postanowiła przyspieszyć start promocyjnych ofert na nowoczesną elektronikę z okazji Black Friday, uruchamiając akcję „Let’s Go! Black Weeeeks”. W tym roku czas niskich cen w sklepach sieci rozpoczyna się już 19 października.

Urządzenia elektroniczne na stałe wpisały się w naszą codzienność, a rosnąca inflacja coraz mocniej uderza w kieszenie Polaków. Zgodnie z danymi z września 2022 – 80 proc. konsumentów w Polsce zamierza poszukiwać oszczędności przy zakupach produktów spożywczych i większych dóbr oraz usług1.

Odpowiedzialne planowanie zakupów i racjonalne zarządzanie budżetem staję się receptą na oszczędności coraz szerszej grupy konsumentów. Dobrym sposobem na efektywne zarzadzanie budżetem domowym mogą być zakupy potrzebnych produktów w ramach akcji promocyjnych.

Czas największych obniżek cen, znany na całym świecie jako Black Friday przypada w tym roku 25 listopada. Od lat najatrakcyjniejszą kategorią produktów w okresie tego święta promocji jest elektronika użytkowa. MediaMarkt postanowił ułatwić użytkownikom nowych technologii zakupy w obniżonych cenach i rozpoczyna okres promocyjny już 19 października w ramach akcji „Let’s Go! Black Weeeeks”.

Od lat staramy się stale podążać za bieżącymi trendami i potrzebami naszych klientów, dostosowując odpowiednio ofertę. Wcześniejszy start promocji na Black Friday doskonale wpisuje się w naszą misję zapewniania bogatego wyboru sprzętu elektronicznego i usług w atrakcyjnych cenach, co ma szczególnie duże znaczenie w obecnej sytuacji rynkowej. W ramach naszej akcji „Let’s Go! Black Weeeeks” na klientów czeka mnóstwo ciekawych propozycji cenowych – mówi Magdalena Nafalska-Knieć, Brand Strategy and Marketing Planning Manager

Oferta promocyjna „Let’s Go! Black Weeeeks” obowiązuje od 19.10 do 20.11 zarówno w sklepie online, jak i w sklepach stacjonarnych sieci. Klubowicze MediaMarkt jak zwykle jako pierwsi otrzymują szczegółowe informacje o promocjach. Dzięki członkostwu w Klubie MediaMarkt, klienci mogą być na bieżąco z najlepszymi ofertami. Dlatego warto dołączyć do Klubu i oszczędzać z MediaMarkt, szczególnie podczas oferty na Black Week, pełnej wyjątkowych promocji.
MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się prekursorem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie. Marka stawia sobie jako cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na platformie internetowej mediamarkt.pl. W 2022 r. MediaMarkt po raz kolejny otrzymał tytuł Gwiazda Jakości Obsługi. Nagroda przyznana została w efekcie badania konsumentów, którzy wysoko ocenili jakość obsługi w sklepach należących do marki. MediaMarkt jest także zdobywcą tytułu Superbrands 2021, przyznawanego najsilniejszym i najlepiej postrzeganym przez konsumentów markom na polskim rynku oraz Złoty Laur Konsumenta 2022, również przyznawanego na podstawie badania sondażowego wśród konsumentów.

1 Raport GFK „Current Consumer Mood”, wrzesień 2022

 MediaMarktSaturn Polska
press box

Źródło: Newss.pl