newss.pl L

newss.pl L

20 października, 15:00

Program "Voucher 2500 zł na zakup laptopa dla nauczyciela" dostępny w Media Expert

Media Expert uruchomił atrakcyjną ofertą dla nauczycieli w ramach Programu „Laptop dla Nauczyciela”.


 To inicjatywa Ministerstwa Cyfryzacji, której głównym założeniem jest wsparcie w procesie digitalizacji polskiej edukacji, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w procesie kształcenia dzieci i młodzieży oraz ułatwienie realizacji wymagających, codziennych obowiązków każdego nauczyciela. Media Expert zaleca korzystanie z ofert wyłącznie sprawdzonych sprzedawców.

Media Expert przygotował bardzo atrakcyjną ofertę zarówno dla Nauczycieli, jak i dla Szkół, które zdecydują się na dokonanie bezpiecznej transakcji zakupowej w ramach Programu Laptop dla Nauczyciela. Zgodnie z założeniem tej inicjatywy, każdy z uprawnionych nauczycieli może uzyskać dofinansowanie w kwocie 2500 pln na zakup laptopa, z którego korzystać będzie w swojej codziennej pracy. Produkty, spełniające wszystkie kryteria szczegółowo wskazane przez Ministerstwo Cyfryzacji, dostępne są zarówno w ponad 500 sklepach Media Expert w całej Polsce, jak i na stronie mediaexpert.pl .

„Bazując na wytycznych Ministerstwa Cyfryzacji stworzyliśmy ofertę produktów o wartości do 2500 pln, które można nabyć w ramach rządowego dofinansowania. Dla nauczycieli, którzy chcieliby korzystać ze sprzętu o lepszych parametrach i bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, mamy również produkty, które można zakupić poprzez dopłatę różnicy do wartości Bonu, a nawet skorzystać z możliwości jej rozłożenia na raty 0 procent. Co ważne, wszystkie urządzenia dostępne w ramach oferty Laptop dla Nauczyciela, są skrupulatnie dostosowane do wymogów Ministerstwa Cyfryzacji, zapewniając późniejsze, bezproblemowe rozliczenie dofinansowania” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Aspekt bezpieczeństwa jest o tyle istotny, że aktualnie można zaobserwować na rynku wysyp ofert zakupu sprzętu w ramach Programu „Laptop dla nauczyciela”, które nie spełniają kryteriów wskazanych przez Ministerstwo Cyfryzacji. Problem dotyczy przede wszystkim ofert publikowanych w tzw. marketplace’ach oraz na platformach aukcyjnych. Warto podkreślić, że skorzystanie z oferty niesprawdzonych sprzedawców może powodować późniejsze problemy w użytkowaniu lub konieczność dokonania zwrotu takiego produktu. Szczególnie, gdy okaże się, że dany laptop został dostosowany do wytycznych Programu już po opuszczeniu taśmy fabrycznej.

„Zważywszy na powagę sytuacji oraz duże ryzyko wprowadzenia w błąd nauczycieli - beneficjentów Programu, polecamy korzystanie z ofert wyłącznie sprawdzonych sprzedawców, którzy nabywają sprzęt bezpośrednio z fabryk producentów oraz są w stanie wykazać stosowne atesty, pochodzenie i metryki produktów, a także logistykę usług serwisowych” – dodaje Michał Mystkowski.

Oferta Media Expert dla Nauczycieli, korzystających z Programu Ministerstwa Cyfryzacji, poza kwestią spełniania wymogów specyfikacji, obejmuje ponadto:

  • 3-letnią gwarancję door-to-door, czyli dobrowolne zobowiązanie producenta/dystrybutora do wykonania bezpłatnej usługi gwarancyjnej, umożliwiającej usunięcie awarii sprzętu bez wychodzenia z domu,
  • Gwarancję niezbędnych certyfikatów technicznych,
  • Kompleksową obsługę i doradztwo w wyborze sprzętu dla Nauczycieli w każdym  sklepie w całej Polsce oraz wsparcie konsultantów infolinii Media Expert,
  • Gwarancję obsługę wszystkich formalności, związanych z zakupem oraz rejestracją laptopa w systemie Ministerstwa Cyfryzacji. W większości przypadków, proces rejestracji trwa u nas maksymalnie 15 minut.


Nauczyciele mogą również skorzystać z komfortowego programu rat 0 proc. na kwotę różnicy pomiędzy wartością Bonu a wartością kupowanego sprzętu, a także otrzymają 20 proc. zniżki na akcesoria do laptopa sygnowane marką Mad Dog. Sprzedawcy Media Expert pomogą ponadto w konfiguracji urządzenia, instalacji niezbędnego oprogramowania, w tym antywirusowego.

Z oferty można skorzystać w każdym sklepie Media Expert w całej Polsce. Katalog produktów, dostępnych w ramach Programu, a także wyjaśnienie procedury zakupu i rozliczenia Bonu prezentujemy również na stronie:  https://www.mediaexpert.pl/lp,18641-bon-dla-nauczyciela-na-zakup-laptopa

Media Expert
press box

Źródło: Newss.pl