newss.pl L

newss.pl L

20 maja 2023, 06:00

G-U Polska sponsorem LKS Goleszów

Do grona zespołów objętych wsparciem G-U Polska dołącza Ludowy Klub Sportowy Goleszów. Tym samym portfolio wspieranych przez G-U Polska dyscyplin poszerza się o piłkę nożną.LKS Goleszów to amatorski klub sportowy, prowadzący sekcje piłkarskie: żaków, orlików, młodzików, trampkarzy, juniorów i seniorów. W kwietniu 2023 roku jednym ze sponsorów klubu została firma G-U Polska, która konsekwentnie realizuje swoją misję wspierania sportowców na różnych szczeblach zaawansowania. Zawodnicy z Goleszowa otrzymali m.in. profesjonalne stroje sportowe, w których rozegrali już pierwsze mecze.

– Naszą dewizą jest „Przewaga systemu” i tym przesłaniem kierujemy się we wszystkich aspektach naszej działalności, także w przypadku promocji sportu. Dlatego wspieramy różnorodne drużyny – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Wierzymy, że każda aktywność i każda sportowa pasja warte są sponsorskiego wsparcia, tym bardziej że czasem naprawdę niewielka pomoc przekłada się na wielkie, sportowe osiągnięcia
– podsumowuje Szymon Krauze, marketing manager G-U Polska.

– Dla naszego klubu – tworzonego przez pasjonatów piłki nożnej – każda pomoc jest na wagę złota, a właściwie złotego buta – mówi Wojciech Pilch prezes LKS Goleszów. – Pozyskanie sponsora, który zapewni naszemu zespołowi możliwość stabilnego rozwoju, to duży krok w historii klubu oraz wsparcie, które z pewnością przełoży się na sportowe wyniki naszych podopiecznych.

G-U Polska od wielu lat wspiera różnorodne inicjatywy sportowe. W 2021 roku firma nawiązała stałą współpracę ze Stowarzyszeniem „Kórnickie Bractwo Rowerowe”, organizującym wiele niekonwencjonalnych aktywności rowerowych, w tym m.in. Pyra Trail, czyli Wielkopolski Maraton Gravelowy. W 2022 roku firma została sponsorem RK Exclusive Doors MTB Team – profesjonalnej drużyny kolarskiej. Wiosną 2023 roku do portfolio zespołów wspieranych przez G-U Polska dołączył LKS Goleszów.------------------
Grupa G-U jest jednym z czołowych, światowych dostawców systemów okiennych i drzwiowych oraz wejść automatycznych i systemów zarządzania budynkami. Grupę tworzą marki: G-U (systemy przesuwne, zamki wielopunktowe, samozamykacze, otwieracze naświetli, systemy okien przechylnych i obrotowych), BKS (zamki, wkładki, rozwiązania wykorzystywane na drogach ewakuacyjnych i przeciwpożarowych), Ferco (systemy okuć), G-U Automatic (automatyczne systemy wejść) i Ela-soft (zaawansowane systemy zarządzania budynkami).
Od ponad 100 lat firma konsekwentnie rozwija swoją ofertę, opracowując innowacyjne rozwiązania dostosowane funkcjonalnie i technicznie do indywidualnych potrzeb klientów oraz do najnowszych trendów rynkowych. Jest pionierem na rynku rozwiązań do stolarki okiennej klasy premium – w zakresie systemów podnoszono-przesuwnych do drzwi i okien tarasowych (HS) oraz rozwiązań do drzwi wejściowych i ewakuacyjnych. Rozwiązania systemowe grupy G-U wykorzystywane są przez czołowych polskich producentów stolarki okiennej, którzy wybierają G-U z uwagi na najwyższą jakość produktów oraz bogatą, elastyczną ofertę, umożliwiającą realizację nawet najbardziej innowacyjnych projektów.


G-U Polska
press box

Źródło: Newss.pl